Uzupełnienie do instrukcji serwisowej 3m Peltor Comtac Xpi Mt20h682 Series

The 3M Peltor ComTac XPI MT20H682 Series is a set of ear defenders designed to reduce the risk of hearing damage caused by loud noises. They feature advanced electronics, including a Digital Signal Processor (DSP) that actively monitors the sound levels and adjusts the level of sound protection accordingly. The headset also features a built-in microphone for communications and an auxiliary audio input. The headset is lightweight and comfortable and comes with an adjustable headband and earmuffs. It is also compatible with a range of different communications systems, allowing users to stay connected while still protecting their hearing. The 3M Peltor ComTac XPI MT20H682 Series is an ideal choice for those looking for a headset with effective sound protection and reliable communications.

Ostatnia aktualizacja: Uzupełnienie do instrukcji serwisowej 3m Peltor Comtac Xpi Mt20h682 Series

Headset przeznaczony dla personelu wojskowego w celu zmniejszenia narażenia na niebezpieczny poziom hałasu do 28 dB

Funkcja regulowanego tłumienia dla zwiększonej świadomości sytuacyjnej

Zaprojektowany z myślą o kompatybilności z kaskami, kamizelkami ochronnymi i innym sprzętem

Zobacz więcej szczegółów

 • Headset przeznaczony dla personelu wojskowego w celu zmniejszenia narażenia na niebezpieczny poziom hałasu do 28 dB
 • Funkcja regulowanego tłumienia dla zwiększonej świadomości sytuacyjnej
 • Zaprojektowany z myślą o kompatybilności z kaskami, kamizelkami ochronnymi i innym sprzętem
 • Pozwala na obustronna komunikację radiową
 • Tryb wkładek przeciwhałasowych (utrzymuje świadomość sytuacyjną w połączeniu z wkładkami przeciwhałasowymi)
 • Automatyczne wyłączanie po dwóch godzinach, jeśli nie jest używana żadna funkcja
 • Nie ma potrzeby stosowania zewnętrznej skrzynki sterowania radiowego, ładowania oprogramowania lub zewnętrznego źródła zasilania
 • Dostępny z mikrofonem dynamicznym, elastycznym lub mikrofonem z przewodnictwem kostnym
 • Wybór składanego pałąka nagłownego, pałąka nakarkowego lub modeli montowanych na kasku

Headsety 3M™ PELTOR™ ComTac™ XPI posiadają funkcję zależną od poziomu hałasu, chronią przed poziomem hałasu do 28 dB i wygodnie pasują do innego sprzętu ochronnego. Nasze headsety są dostępne w kolorze zielonym lub czarnym oraz w różnych modelach ze składanym pałąkiem nagłownym, pałąkiem nakarkowym lub modelem montowanym na kasku.

Chroń swój słuch przed szkodliwym hałasem, popraw świadomość sytuacyjną i komunikuj się wyraźnie z członkami zespołu w hałaśliwym otoczeniu dzięki headsetom 3M™ PELTOR™ ComTac™ XPI. Są idealne do wymagających środowisk, w których wydajność ma kluczowe znaczenie, takich jak te, w których działa policja lub zespoły poszukiwawczo-ratownicze.Nasze headsety chronią przed poziomami dźwięku do 28 dB. Można je wygodnie nosić z innym sprzętem ochronnym i mają funkcję zależną od poziomu, aby pomóc Ci zachować czujność i świadomość otoczenia. Komunikacja dwukierunkowa pomaga koordynować pracę z zespołem.Funkcja Plug and Play oznacza, że są gotowe do pracy, gdy Ty jesteś, bez konieczności uruchamiania. W pełni niezależny system dwóch słuchawek umożliwia rozmowę i może łączyć się z zewnętrznym sygnałem radiowym. Elektronika jest całkowicie umieszczona wewnątrz obudowy headsetu, więc nie ma potrzeby stosowania oddzielnej skrzynki kontrolnej, ładowania oprogramowania ani zewnętrznego źródła zasilania, co zapewnia ochronę przed awariami zasilania.Tryb wkładki przeciwhałasowej pomaga zachować świadomość sytuacyjną w połączeniu z wkładkami przeciwhałasowymi, a headsety oszczędzają energię, wyłączając się automatycznie, gdy nie są używane. Są dostępne w kolorze zielonym i czarnym oraz w różnych modelach składanych pałąków nagłownych, pałąków nakarkowych i montowanych na kask.Dostępny również z różnymi mikrofonami (w tym mikrofonem na przewodnictwo kostne) do łatwego użycia w połączeniu z maskami przeciwgazowymi i innymi maskami ochronnymi.Testowane zgodnie z odpowiednimi częściami MIL-STD-810G, EMC-MIL-STD-461F.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


  MT20H682FB-87

  Nowy

  3M PELTOR ComTac XPI zestaw do komunikacji, NATO zielony z mikrofonem flex

  Zestaw został specjalnie zaprojektowany w celu zmniejszenia narażenia użytkownika na działanie niebezpiecznych poziomów hałasu, zachowania świadomości sytuacyjnej i jednocześnie zapewnienia doskonałej i niezawodnej komunikacji dwukierunkowej w głośnym otoczeniu. Produkt ten jest kompatybilny z innym wyposażeniem wojskowym, takim jak hełmy i kamizelki ochronne. ComTac XPI jest w pełni niezależnym systemem z dwoma zestawami słuchawkowymi dla głośnika i zewnętrznych sygnałów radiowych. Został on zaprojektowany tak, aby można go było wygodnie nosić pod hełmem, używać z różnymi rodzajami broni bez zakłóceń, a jednocześnie skutecznie chronić przed szkodliwym poziomem hałasu.

  Więcej szczegółów

  na magazynie

  Ostatnie egzemplarze!

  • Więcej informacji
  • Do pobrania
  • Opinie klientów
  • Producent
  • Filmy(1)
  • Headset przeznaczony dla personelu wojskowego w celu zmniejszenia narażenia na niebezpieczny poziom hałasu do 28 dB
  • Funkcja regulowanego tłumienia dla zwiększonej świadomości sytuacyjnej
  • Zaprojektowany z myślą o kompatybilności z kaskami, kamizelkami ochronnymi i innym sprzętem
  • Pozwala na obustronna komunikację radiową
  • Tryb wkładek przeciwhałasowych (utrzymuje świadomość sytuacyjną w połączeniu z wkładkami przeciwhałasowymi)
  • Automatyczne wyłączanie po dwóch godzinach, jeśli nie jest używana żadna funkcja
  • Nie ma potrzeby stosowania zewnętrznej skrzynki sterowania radiowego, ładowania oprogramowania lub zewnętrznego źródła zasilania
  • Dostępny z mikrofonem dynamicznym, elastycznym 
  • Wybór składanego pałąka nagłownego

  Chroń swój słuch przed szkodliwym hałasem, popraw świadomość sytuacyjną i komunikuj się wyraźnie z członkami zespołu w hałaśliwym otoczeniu dzięki headsetom 3M™ PELTOR™ ComTac™ XPI. Są idealne dla wymagających środowisk, w których wydajność ma kluczowe znaczenie, takich jak te, w których działa policja lub zespoły poszukiwawczo-ratownicze. Nasze headsety chronią przed poziomami dźwięku do 28 dB. Można je wygodnie nosić z innym sprzętem ochronnym i mają funkcję zależną od poziomu, aby pomóc Ci zachować czujność i świadomość otoczenia. Komunikacja dwukierunkowa pomaga koordynować pracę z zespołem. Funkcja Plug and Play oznacza, że są gotowe do pracy, gdy Ty jesteś, bez konieczności uruchamiania. W pełni niezależny system dwóch słuchawek umożliwia rozmowę i może łączyć się z zewnętrznym sygnałem radiowym. Elektronika jest całkowicie umieszczona wewnątrz obudowy headsetu, więc nie ma potrzeby stosowania oddzielnej skrzynki kontrolnej, ładowania oprogramowania ani zewnętrznego źródła zasilania, co zapewnia ochronę przed awariami zasilania. Tryb wkładki przeciwhałasowej pomaga zachować świadomość sytuacyjną w połączeniu z wkładkami przeciwhałasowymi, a headsety oszczędzają energię, wyłączając się automatycznie, gdy nie są używane. Są dostępne w kolorze zielonym i czarnym oraz w różnych modelach składanych pałąków nagłownych, pałąków nakarkowych i montowanych na kask. Dostępny również z różnymi mikrofonami (w tym mikrofonem na przewodnictwo kostne) do łatwego użycia w połączeniu z maskami przeciwgazowymi i innymi maskami ochronnymi.

  Dane techniczne

  • Zasilanie: Typ baterii: 2szt. bateriiAAA1, 2-1, 5V
  • Czas pracy: ~200h(w zależności od baterii i temperatury)
  • Waga335g(z bateriami)
  • Temperatura pracy: -40°C-+55°C(w zależności od baterii)
  • Temperatura przechowywania:-50°C-+70°C
  • Kolor: czarny

  Normy i zatwierdzenia:

  • Dyrektywa ws. środków ochrony indywidualnej 89/686/EWG
  • Dyrektywa ws. kompatybilności elektromagnetycznej 2004/108/WE MIL-STD-810F, EMC-MIL-STD-461F

  Dla większego komfortu PLECAMY Zestaw nakładek żelowych

  Znana z ultramocnych materiałów ściernych, umożliwiających realizacje wykonywanych procesów, aż po futurystyczne innowacje - rozwiązania 3M ułatwiają pracę firmom oraz usprawniają ją pracownikom. Firma 3M to amerykański koncern słynący z produkcji różnorodnych wyrobów, tworzyw sztucznych, materiałów ściernych, tworzyw elektronicznych i farmaceutycznych. Kluczową wagę przywiązuje do wydajności. 

  Firma 3M słynie również z produkcji najwyżej jakości środków ochrony osobistej, m. in. nauszników przeciwhałasowych, okularów chroniących oczy oraz odzieży ochronnej.

  Znana z ultramocnych materiałów ściernych, umożliwiających realizacje wykonywanych procesów, aż po futurystyczne innowacje - rozwiązania 3M ułatwiają pracę firmom oraz usprawniają ją pracownikom. Firma 3M to amerykański koncern słynący z produkcji różnorodnych wyrobów, tworzyw sztucznych, materiałów ściernych, tworzyw elektronicznych i farmaceutycznych.

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Inne produkty tego producenta

  Klienci, którzy zakupili ten produkt wybrali również:

  3, 954. 00 

  (Produkt dostępny na zamówienie)

  Aktywne ochronniki słuchu 3M PELTOR ComTac XPI posiadają funkcję zależną od poziomu hałasu, chronią przed poziomem hałasu do 28 dB i wygodnie pasują do innego sprzętu ochronnego. Nasze headsety są dostępne w kolorze zielonym lub czarnym oraz w różnych modelach ze składanym pałąkiem nagłownym, pałąkiem nakarkowym lub modelem montowanym na kasku.

  Produkt dostępny na zamówienie

  • Opis
  • Informacje dodatkowe
  • Opinie (0)

  Szczegóły

  • Aktywny ochronnik słuchu przeznaczony dla personelu wojskowego w celu zmniejszenia narażenia na niebezpieczny poziom hałasu do 28 dB
  • Funkcja regulowanego tłumienia dla zwiększonej świadomości sytuacyjnej
  • Zaprojektowany z myślą o kompatybilności z kaskami, kamizelkami ochronnymi i innym sprzętem
  • Pozwala na obustronna komunikację radiową
  • Tryb wkładek przeciwhałasowych (utrzymuje świadomość sytuacyjną w połączeniu z wkładkami przeciwhałasowymi)
  • Automatyczne wyłączanie po dwóch godzinach, jeśli nie jest używana żadna funkcja
  • Nie ma potrzeby stosowania zewnętrznej skrzynki sterowania radiowego, ładowania oprogramowania lub zewnętrznego źródła zasilania
  • Dostępny z mikrofonem dynamicznym, elastycznym lub mikrofonem z przewodnictwem kostnym
  • Wybór składanego pałąka nagłownego, pałąka nakarkowego lub modeli montowanych na kasku
  • Aktywne ochronniki słuchu 3M PELTOR ComTac XPI posiadają funkcję zależną od poziomu hałasu, chronią przed poziomem hałasu do 28 dB i wygodnie pasują do innego sprzętu ochronnego. Nasze headsety są dostępne w kolorze zielonym lub czarnym oraz w różnych modelach ze składanym pałąkiem nagłownym, pałąkiem nakarkowym lub modelem montowanym na kasku.

   Chroń swój słuch przed szkodliwym hałasem, popraw świadomość sytuacyjną i komunikuj się wyraźnie z członkami zespołu w hałaśliwym otoczeniu dzięki aktywnym ochronnikom słuchu 3M PELTOR ComTac XPI. Są idealne do wymagających środowisk, w których wydajność ma kluczowe znaczenie, takich jak te, w których działa policja, zespoły poszukiwawczo-ratownicze, jednostki wojskowe, siły specjalne.

   Nasze aktywne ochronniki słuchu ComTac XPI chronią przed poziomami dźwięku do 28 dB. Można je wygodnie nosić z innym sprzętem ochronnym i mają funkcję zależną od poziomu, aby pomóc Ci zachować czujność i świadomość otoczenia. Komunikacja dwukierunkowa pomaga koordynować pracę z zespołem. Funkcja Plug and Play oznacza, że są gotowe do pracy, gdy Ty jesteś, bez konieczności uruchamiania. W pełni niezależny system dwóch słuchawek umożliwia rozmowę i może łączyć się z zewnętrznym sygnałem radiowym.

   Elektronika jest całkowicie umieszczona wewnątrz obudowy aktywnego ochronnika słuchu ComTac XPI, więc nie ma potrzeby stosowania oddzielnej skrzynki kontrolnej, ładowania oprogramowania ani zewnętrznego źródła zasilania, co zapewnia ochronę przed awariami zasilania. Tryb wkładki przeciwhałasowej pomaga zachować świadomość sytuacyjną w połączeniu z wkładkami przeciwhałasowymi, a headsety oszczędzają energię, wyłączając się automatycznie, gdy nie są używane.

  Uzupełnienie do instrukcji serwisowej 3m Peltor Comtac Xpi Mt20h682 Series

  Bezpośredni link do pobrania Uzupełnienie do instrukcji serwisowej 3m Peltor Comtac Xpi Mt20h682 Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Uzupełnienie do instrukcji serwisowej 3m Peltor Comtac Xpi Mt20h682 Series