Szybka i łatwa konfiguracja Frigidaire Fpes3085kfa

Szybka i łatwa konfiguracja Frigidaire Fpes3085kfa jest prostsza niż kiedykolwiek. Frigidaire Fpes3085kfa ma wiele wyjątkowych funkcji, które ułatwiają życie. Urządzenie jest wyposażone w kontrolę temperatury, która może zostać dostosowana do indywidualnych preferencji. Oprócz tego, chłodziarka posiada kilka opcji ustawień wyświetlania, takich jak wyświetlanie temp. wewnętrzne, wyświetlanie wilgotności lub zmiana jasności wyświetlacza. Posiada również funkcję alarmu, która pozwala na ustawienie czasu i temperatury, kiedy alarm ma być włączony. Wyświetlacz LCD wyświetla również informacje na temat ustawień chłodziarki, takich jak temperatura, wilgotność, ustawienia alarmu i czas. Frigidaire Fpes3085kfa ma także funkcję automatycznego wyłączania, która pozwala na zaprogramowanie czasu pozostawania w trybie uśpienia. Umożliwia to zaoszczędzenie energii, ponieważ urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy nie jest używane.

Ostatnia aktualizacja: Szybka i łatwa konfiguracja Frigidaire Fpes3085kfa

Łatwa konfiguracja

Łatwa konfiguracja, to szybki dostęp do zarządzania najważniejszymi funkcjami Opery. Jest to świetny sposób dla początkujących użytkowników Opery na zapoznanie się z funkcjami przeglądarki, a dla doświadczonych użytkowników – aby szybko dostosowywać przeglądarkę do własnych potrzeb.

Łatwa konfiguracja znajduje się w prawym górnym rogu przeglądarki.

W panelu można zmieniać motywy i tapety, przypinać pasek boczny, wyświetlać pasek zakładek, włączać i wyłączać blokowanie reklam, zmieniać lokalizacje pobierania oraz wyczyścić dane przeglądania. Na dole Łatwej konfiguracji znajdziesz link do strony z pełnymi ustawieniami.

Ustaw Operę jako domyślną przeglądarkę

W obszarze Domyślna przeglądarka w oknie Łatwa konfiguracja kliknij przycisk Ustaw przeglądarkę Opera jako domyślną. Ten przycisk nie jest widoczny, jeśli Opera jest już domyślną przeglądarką.

Szybkie wybieranie

Szybkie wybieranie to wizualny zestaw elementów utworzonych na podstawie najczęściej odwiedzanych witryn lub zainstalowanych rozszerzeń. Elementy szybkiego wybierania są wyświetlane jako miniatury, które odsyłają do danej strony. Aby szybko przechodzić do ulubionych witryn, możesz je odpowiednio uporządkować.

Dodawanie elementów szybkiego wybierania

Aby dodać element:

 1. Kliknij pusty element zawierający znak +.
 2. Wybierz jedną z sugerowanych stron lub wpisz adres internetowy (np. opera. com/).
 3. Naciśnij klawisz Enter.

Aby otworzyć element, kliknij jego miniaturę.

Modyfikowanie elementów szybkiego wybierania

Aby zmienić nazwę lub adres internetowy elementu:

 1. Naciśnij klawisz Ctrl i kliknij (Mac) lub kliknij prawym przyciskiem myszy (Win/Lin) miniaturę elementu.
 2. Wybierz opcję Edytuj.
 3. Wpisz nową nazwę i/lub adres w polach tekstowych.
 4. Kliknij przycisk OK.

Aby zmienić kolejność elementów, przeciągnij miniatury w wybrane pozycje.

Aby usunąć element, naciśnij klawisz Ctrl i kliknij dany element, a następnie kliknij opcję Przenieś do Kosza.

Zarządzanie folderami szybkiego wybierania

Aby utworzyć folder elementów szybkiego wybierania, przeciągnij jeden element na inny. Kliknij nowo utworzony folder, aby go rozwinąć i wyświetlić zawarte w nim elementy. Gdy folder jest rozwinięty, możesz zarządzać jego poszczególnymi elementami w sposób opisany wcześniej.

Aby wrócić do okna Szybkie wybieranie, kliknij przycisk X w lewym (Mac) lub prawym górnym rogu (Win/Lin) okna folderu lub kliknij poza oknem folderu.

Aby zmienić nazwę folderu, naciśnij klawisz Ctrl i kliknij folder (Mac) lub kliknij prawym przyciskiem myszy (Win/Lin), a następnie wybierz opcję Zmień nazwę. Wpisz nazwę w polu tekstowym i kliknij przycisk OK.

Aby zmienić kolejność elementów folderu, rozwiń go i przeciągnij elementy w wybrane pozycje. Przenieś je poza folder, a następnie rozmieść je jako osobne elementy szybkiego wybierania.

Aby usunąć folder ze wszystkimi jego elementami, naciśnij klawisz Ctrl i kliknij dany folder (Mac) lub kliknij prawym przyciskiem myszy (Win/Lin), a następnie wybierz opcję Przenieś do Kosza.

Wyposaż swój komputer

w Bluetooth 5. 2 i Wi-Fi 6

Adapter PCIe, Bluetooth 5. 2, Wi-Fi 6 AX3000

Archer TX55E

Ultraszybkie Wi-Fi

Najnowszy standard Wi-Fi 6 oferuje ekstremalnie szybkie prędkości, znaczną redukcję opóźnień i połączenia bez zakłóceń, dzięki czemu pobieranie trwa znacznie krócej, streaming jest płynniejszy, a gry jeszcze bardziej wciągające. †

 • 1Gb/s

  Tradycyjne połączenie przewodowe: 1Gb/s

 • 2, 4Gb/s

  z PCIe TX55E

  Nielimitowane Wi-Fi 6: 2, 4 Gb/s

Bądź o krok do przodu

Modulacja 1024-QAM i kanał o szerokości 160 MHz dbają o stały dostęp do niezawodnej sieci Wi-Fi, tak aby wykorzystać pełen potencjał routera Wi-Fi 6. ‡ Osiągając prędkości 3 razy szybsze niż w standardzie Wi-Fi 5, Archer TX55E zapewnia Twojemu komputerowi najwyższą wydajność. §

Natychmiastowa reakcja

Rewolucyjna technologia OFDMA redukuje występowanie lagów aż o 75%. W praktyce umożliwia Ci to ultraresponsywne rozgrywki w czasie rzeczywistym i wciągające wrażenia VR. *

Latency

Mocne anteny
to większy zasięg

Dwie anteny o wysokim zysku znacznie zwiększają obszar objęty sygnałem sieci Wi-Fi, tak aby stworzyć Ci możliwość korzystania z sieci w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Zgodność z
Bluetooth 5. 2

Archer TX55E jest zgodny z najnowszą technologią Bluetooth 5. 2, oferującą 2 razy szybsze połączenia i 4 razy większy zasięg niż w przypadku wersji 4. 2. Podłącz swoje urządzenia oraz akcesoria - kontrolery gier, słuchawki, klawiatury i inne urządzenia z obsługą Bluetooth - i ciesz się urokami bezprzewodowej codzienności. ***

Nowoczesne zabezpieczenia

Najnowocześniejszy standard zabezpieczeń WPA3 zapewnia szyfrowanie bezpieczne i dostosowane do użytkownika, chroniąc hasła i sieć przed cyberatakami. Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swojej sieci, niezależnie od tego czy po prostu surfujesz po sieci czy robisz duże zakupy przez Internet. **

Więcej urządzeń, mniej zatorów

OFDMA dzieli kanały na segmenty, aby usprawnić komunikację między urządzeniami, natomiast MU-MIMO umożliwia jednoczesne przesyłanie danych do większej liczby klientów. Zestawienie tych technologii w jednym urządzeniu zapewnia Twojemu komputerowi najwydajniejsze połączenia Wi-Fi bez lagów. ‡

 • 802. 11ac | bez OFDMA

 • Doskonałość tkwi
  w szczegółach

  W konstrukcji urządzenia nie mogło zabraknąć rozpraszacza ciepła, który dba o jego stabilność i niezawodność nawet w gorącym środowisku. Żaden element urządzenia nie jest przypadkowy - np. pozłacane złącza mają na celu zapobieganie oksydacji - tak aby zapewnić Ci wyjątkowy komfort korzystania z sieci.

  Wybierz swój wymarzony router Wi-Fi 6

  Archer AX11000

  Trzypasmowy, gamingowy router
  Nowej generacji
  AX11000

  Archer AX6000

  Router Wi-Fi 6 Nowej generacji
  AX6000

  Archer AX50

  Gigabitowy Router Wi-Fi 6
  AX3000

 • Łatwa konfiguracja

  Prosta instalacja oprogramowania za pomocą intuicyjnego narzędzia dostępnego na płycie CD

 • System operacyjny

  tylko Windows 11/10 (64-bit)

 • Śledź standardowy
  i low-profile

  Oprócz standardowego śledzia do produktu dołączany jest także śledź low-profile, przeznaczony dla komputerów z obudową mini tower

 • Szybka sieć WiFi w każdym pomieszczeniu

  Dwupasmowa sieć WiFi zapewnia maksymalną elastyczność podczas konfigurowania sieci domowej. Do 400 m2 w domu dzięki mocnej, niezawodnej sieci WIFI.

  Łatwa rozbudowa
  Stwórz system sieci Wi-Fi Mesh, który rozszerza sieć WiFi w całym domu, umieszczając satelity Orbi w dowolnym miejscu, w którym są najbardziej potrzebne, aby zwiększyć prędkość gigabitową.
  Bardzo szybka sieć WiFi.
  Zwiększ dostępną prędkość Internetu i korzystaj z możliwości nawet 1, 2 Gb/s w dowolnym miejscu, dzięki czemu możesz grać, przesyłać strumieniowo i pobierać dane w dowolnym miejscu w domu.
  Cyberbezpieczeństwo dzięki NETGEAR Armor™
  Chroń podłączone urządzenia domowe przed zagrożeniami internetowymi dzięki najlepszej w swojej klasie ochronie antywirusowej. W cenie jeden miesiąc usługi.
  Alerty błyskawiczne
  Otrzymuj błyskawiczne alerty w smartfonie lub komputerze, gdy są wykryte lub zablokowane zagrożenia.
  Zarządzaj czasem wyświetlania dla dzieci
  Funkcja Circle® Smart Parental Controls umożliwia łatwe zarządzanie zawartością i czasem online na dowolnym urządzeniu. Ustaw ograniczenia czasowe online, zablokuj nieodpowiednie strony internetowe lub wstrzymaj Internet za pomocą funkcji Circle Smart Parental Controls.
  Sieć WiFi dla gości
  Zapewnij dostęp do Internetu przyjaciołom i rodzinie bez udostępniania osobistego hasła sieciowego.
  Jedna nazwa sieci WiFi
  Skorzystaj z wygody, jaką zapewnia pojedyncza nazwa sieci WiFi i bezproblemowa łączność w całym domu.
  Łatwa konfiguracja
  Łatwa konfiguracja w kilka minut za pomocą aplikacji Orbi.
  Zarządzaj swoją siecią
  Łatwe zarządzanie siecią, przeprowadzanie testów szybkości, monitorowanie zabezpieczeń i zarządzanie urządzeniami podłączonymi do sieci.

 • Szybka i łatwa konfiguracja Frigidaire Fpes3085kfa

  Bezpośredni link do pobrania Szybka i łatwa konfiguracja Frigidaire Fpes3085kfa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybka i łatwa konfiguracja Frigidaire Fpes3085kfa