Specyfikacja Bosch Vbc554fs0

Bosch VBC554FS0 to wysoce wydajny, energooszczędny i funkcjonalny model pralki, który ma wiele przydatnych funkcji. Jest wyposażony w 8 kg załadunku, który zapewnia maksymalną wydajność. Jego wytrzymała konstrukcja zapewnia trwałość i wytrzymałość. Model ma programy szybkiego prania i zmywania, dzięki którym można szybko i łatwo pracować. Posiada także szereg opcji, takich jak opóźnione uruchomienie, automatyczne wyłączanie i wiele innych. Jego funkcja AquaStop zapewnia bezpieczeństwo, dzięki czemu można chronić urządzenie przed uszkodzeniami wywołanymi przez wodę.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja Bosch Vbc554fs0

Ekspresy ciśnieniowe do zabudowy Bosch zostały zaprojektowane z myślą o przygotowywaniu perfekcyjnej kawy. Wyposażone są w wysokiej jakości młynek z wytrzymałej ceramiki CeramDrive, który mieli kawę z niezawodną precyzją i wydobywa pełnię aromatu z każdego ziarna. Parametry mielenia możesz też dostosować do swoich potrzeb smakowych.Drugim czynnikiem, który wpływa na doskonały smak kawy jest idealna temperatura parzenia. Ekspresy ciśnieniowe Bosch posiadają system SensoFlow oraz Intelligent Heater inside. Dzięki temu woda jest podgrzewana do optymalnej temperatury w zakresie od 90°C do 95°C, co sprawia, że kawa zyskuje pełny aromat i niepowtarzalny smak.Jeżeli lubisz smak ekstramocnej kawy, ale bez wyczuwalnej goryczy, to funkcja AromaDouble Shot jest dla Ciebie. Ekspres przygotowuje małą czarną w dwóch etapach, a w każdym z nich zużywa się jedynie połowę wody. Dzięki temu nawet najmocniejsza kawa ma mniej goryczy.Ekspres ciśnieniowy do zabudowy – stwórz spójną aranżację kuchniNasze automatyczne ekspresy ciśnieniowe do zabudowy możesz zamontować wraz z innymi sprzętami w ciągu mebli kuchennych. Dzięki temu uzyskasz spójną i harmonijną przestrzeń. Dodatkowym atutem ekspresów do kawy Bosch jest nowoczesny design i stylowe wzornictwo.Poznaj automatyczne ekspresy ciśnieniowe Bosch, które spełniają oczekiwania nawet największych miłośników kawy.

Centrum Kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w weekendy 8:00-17:00.

42 271 5555

  • Poznaj nasz serwis

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody

Junkers Hydro 4300

Twój komfort każdego dnia

  • Automatyczny zapłon dzięki hydrogeneratorowi – nie ma konieczności użycia baterii
  • Płomyk pilot – cichy start urządzenia
  • Wydajność ciepłej wody użytkowej 11 lub 14 l/min

Przemyślana konstrukcja, więcej oszczędności

Junkers Hydro 4300 to najbardziej zaawansowany model. Wyposażony został w hydrogenerator dzięki czemu do uruchomienia palnika nie potrzeba baterii. Automatyczna regulacja wydajności dostosowuje moc palnika do aktualnych potrzeb tak, aby zachować stałą temperaturę przepływającej wody zapewniając maksymalną oszczędność zużycia gazu.

Najwyższy komfort użytkowania

Urządzenia wyposażone są w czytelny wyświetlacz LCD. W czasie standardowego trybu pracy wyświetlacz wskazuje aktualną temperaturę przepływającej wody, co znacznie podnosi komfort użytkowania urządzenia. Regulacja parametrów pracy możliwa jest za pomocą dwóch pokręteł.

Łatwa instalacja

Podgrzewacz dostarczany jest w komplecie z wężykami do podłączenia ciepłej i zimnej wody. Rozstaw przyłączy oraz otworów montażowych jest taki sam jak we wcześniejszej wersji urządzenia, dzięki czemu modernizacja nie wymaga przerabiania instalacji. Urządzenia standardowo przystosowane są do pracy z gazem GZ50 z możliwością przezbrojenia do pracy z innymi rodzajami gazu GZ35, GZ41, 5 oraz gazem płynnym.

Uznana jakość

Bosch Termotechnika to niekwestionowany lider na rynku gazowych przepływowych podgrzewaczy wody. Stosuje sprawdzoną technologię, którą nieustannie rozwija i ulepsza od ponad 100 lat. Wysoka jakość produktów potwierdzona jest licznymi nagrodami. Przy regularnym wykonywaniu przeglądów technicznych urządzenia pracują bezawaryjnie przez długie lata.

Design

Biała obudowa, czarny symetrycznie rozplanowany panel sterowania oraz zaokrąglone narożniki – wszystko to sprawia, że urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie, stanowiąc element dekoracyjny pomieszczenia. Czytelny panel sterowania wyposażony jest w dwa ergonomiczne pokrętła, dzięki czemu regulacja urządzenia jest niezwykle łatwa i intuicyjna.

Bezpieczeństwo

Nowoczesna konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę w różnych warunkach. Urządzenia zostały wyposażone w szereg czujników bezpieczeństwa, które kontrolują aktualne parametry pracy i w razie zaistnienia niebezpiecznej sytuacji wyłączają urządzenie. W celu ochrony palnika przed uszkodzeniem w wyniku działania wysokiej temperatury zastosowano dodatkowy czujnik cofania płomienia

Eko-technologia

Urządzenia z serii Junkers Hydro są zgodne z dyrektywą ErP, która od 26 września 2018 roku narzuca bardzo restrykcyjne limity emisji tlenków azotu (NOx). W urządzeniach zastosowano nowy palnik, dzięki któremu uzyskano bardzo stabilny i jednorodny płomień.

Oszczędność

Automatyczna regulacja temperatury wody zapewnia odpowiednie dostosowanie zużycia gazu do aktualnych potrzeb, co zapewnia oszczędności w użytkowaniu.

Dane techniczne i dokumenty

Typ produktu

WRD11-4 KG 23 JU

Klasa efektywności energetycznej

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Wydajność energetyczna

71%

Normatywny współczynnik emisji (EN15502) Nox

24 mg/kWh

Klasa efektywności energetycznej podgrzewania wody

A

Poziom mocy akustycznej wewnątrz

58 dB

Wzrost temperatury max. ilość wody

25 K

Max. ilość c. w. u. na wyjściu

11 l/min

Min. na wyjściu

2, 6 l/min

Przyłącze, spaliny (średnica)

110 mm

Przyłącze, gaz (cale)

R 3/4" Zoll

Max. znamionowa moc cieplna c.

19, 2 kW

Min.

10, 6 kW

Instrukcja montażu/obsługi

Prospekty reklamowe

Numer katalogowy

7736505779

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

Specyfikacja Bosch Vbc554fs0

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja Bosch Vbc554fs0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja Bosch Vbc554fs0