Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Aeg Protect 1 M

Aeg Protect 1M to cyfrowy ruch zegarka, który został stworzony aby zapewnić wytrzymałość i niezawodność. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów i zapewnia precyzyjną i cichą pracę. Ruch zegarka jest wyposażony w wiele funkcji i jest w stanie wykonywać wiele czynności. Posiada 5-stopniową regulację obrotową, wyświetlacz LCD, który wyświetla napięcie i czas, oraz port USB do synchronizacji z komputerem. Aeg Protect 1M zapewnia również autentyczność i bezpieczeństwo poprzez wbudowane zabezpieczenia i certyfikaty bezpieczeństwa. Ruch zegarka jest jednym z najbardziej zaawansowanych i trwałych na rynku, zapewniając wytrzymałość i niezawodność na lata.

Ostatnia aktualizacja: Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Aeg Protect 1 M

Cechy: Wspaniały zamiennik starego lub zepsutego koła balansu ruchu zegarka.

Znakomite wykonanie może skutecznie poprawić wydajność zegarka.

Łatwy i wygodny w instalacji, odpowiedni do mechanizmu zegarka 8205.

Wykonany z wysokiej jakości materiału metalowego, trwały i wytrzymały, o długim czasie użytkowania.

Koło balansu ruchu zegarka, specjalnie zaprojektowane do ruchu zegarka.

Specyfikacja: Stan: 100% nowy Materiał: Metal Odpowiedni: do ruchu zegarka 8205 Lista pakietów: 5 x Koło balansu ruchu zegarka

Opis

Wielofunkcyjny smartwatch Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 spodoba się osobom lubiącym wytrzymały sprzęt o praktycznym charakterze. Czarny pasek z fluoroelastomeru łączy się tu z okrągłą kopertą wykonaną ze stali nierdzewnej pokrytej powłoką węglową DLC. Kolorowy ekran dotykowy został zabezpieczony twardym szkłem szafirowym. Model będzie pasował na nadgarstki o obwodzie 145-215 mm. Urządzenie pomyślnie przeszło testy zgodności z normami wojskowymi (MIL-STD-810G). Jego wodoszczelność wynosi 100 metrów, a gwarancja producenta liczy 2 lata.

Funkcje

Wskaźnik aktywności

Zobacz swoją aktywność w ciągu dnia i otrzymaj praktyczne wskazówki, pozwalające na osiągnięcie dziennego celu.

Całodobowy pomiar tętna

Otrzymuj wyczerpujące informacje na temat pracy Twojego serca w ciągu dnia. Całodobowy pomiar tętna dostarcza precyzyjnych danych dotyczących aktywności i liczby spalonych kalorii oraz rejestruje najniższe i najwyższe tętno w ciągu dnia. pl/media/pictogram/resized/1/43/r/image/energy-sources. png"/>

Źródła energii

Dowiedz się, jak Twój organizm wykorzystuje różne źródła energii podczas sesji treningowej. Zegarek Polar dzieli zużycie energii ze względu na źródło: węglowodany, białka i tłuszcze. pl/media/pictogram/resized/1/43/r/image/fitspark-training-guide. png"/>

Wskazówki treningowe FitSpark™

Wskazówki treningowe FitSpark™ zapewnią Ci optymalne przygotowanie przed wyruszeniem na szlak dzięki gotowym sesjom treningowym, dostosowanym do stanu Twojej regeneracji, kondycji i historii treningów. pl/media/pictogram/resized/1/43/r/image/fuelwise. png"/>

Inteligentny asystent uzupełniania energii FuelWise™

Naucz się uzupełniać energię i utrzymywać jej stały poziom podczas długich sesji

Wbudowany GPS

GPS, GLONASS, Galileo i QZSS z assisted GPS do szybkiego łączenia z satelitami. Wbudowany kompas i wysokościomierz barometryczny.

Polar Grit X Pro - z myślą o aktywnych

Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 to mnogość funkcji, które okażą się przydatne zarówno podczas aktywności sportowych, jak i na co dzień. Udogodnienia pomogą Ci śledzić bieżące postępy i ułatwią poprawę dotychczasowych wyników. Wśród wielu praktycznych opcji, w jakie wyposażono model, znajdziemy m. in. czujniki GPS, GLONASS, Galileo i QZSS, wysokościomierz, kompas, prognozę pogody, możliwość nawigacji i planowania tras przy użyciu aplikacji Komoot, liczne funkcje treningowe oraz rozwiązania pozwalające na efektywny odpoczynek i regenerację. Fani outdooru i aktywności sportowych będą zachwyceni!

Polar - najlepsze zegarki dla sportowców.

Nowoczesna marka oraz innowacyjne rozwiązania dla miłośników aktywnego trybu życia i wszelkiego rodzaju sportów. Polar to doskonałe wsparcie w uzyskiwaniu wyników treningowych, natomiast zegarki Polar monitorują szczegółowe dane treningowe. Od 1977 roku marka Polar oferuje najbardziej zaawansowane wsparcie, produkując monitory pracy serca, pulsometry, komputery rowerowe i akcesoria niezbędne nie tylko dla sportowców, ale także dla początkujących.

Najwyższa jakość wykonania - budowa i dane techniczne

Smartwatch Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 został wykonany z materiałów najwyższej jakości, tak więc jest gwarancją trwałości i wytrzymałości. Na jego budowę składają się:

 • Wytrzymała koperta, do której wykonania użyto niekorodującej stali szlachetnej pokrytej powłoką węglową DLC. Tylna część została wykonana z polimeru wzmacnianego włóknem szklanym.
 • Czarny, wygodny pasek (pasujący na nadgarstki o obwodzie 145-215 mm), z fluoroelastomeru, czyli syntetycznego kauczuku cechującego się wysoką wytrzymałością.

 • Kolorowy, działający na dotyk wyświetlacz o rozmiarze 1, 2” i rozdzielczości 240x240 px, który przykryty został twardym szkłem szafirowym. Ekran jest transfleksyjny i całkowicie czytelny w słońcu.
 • Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 346 mAh. Czas jego działania wynosi do 40 h w trybie treningowym (z włączonym GPS i pomiarem tętna z nadgarstka) lub do 7 dni w trybie zegarka, z włączonym całodobowym pomiarem tętna.
 • Sygnalizacja dźwiękowa lub za pomocą wibracji.

 • Blokada przycisków.
 • Kompatybilność z systemami Mac OS X 10. 13 lub nowszym, z komputerami PC z systemem Windows 8 lub nowszym, z serwisem internetowym Polar Flow, z aplikacją Polar Flow na urządzenia mobilne za pośrednictwem technologii Bluetooth Smart.
 • Kompatybilność z serwisami innych firm.
 • Zgodność z normą wojskową - urządzenie z sukcesem przeszło test MIL-STD-810G, który sprawdza odporność na ekstremalne temperatury, wstrząsy i wilgoć.

Szeroka funkcjonalność

Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 pozwoli Ci kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, dzięki licznym funkcjom, które zajmują się monitorowaniem organizmu

 • Serene™ - wbudowane ćwiczenia oddechowe z podpowiedziami, dzięki którym można poprawić stan umysłu oraz ciała, jakość snu i długoterminowe samopoczucie.
 • Pomiar tętna z nadgarstka Precision Prime™ - to rozwiązanie stosuje multisensoryczną technologię. Dzięki niej usuwane są zakłócenia wynikające z ruchu zegarka podczas treningu. Tryb nadawania tętna umożliwia przesyłanie danych do innych produktów.
 • Nightly Recharge™ - zaawansowane monitorowanie regeneracji bazujące na wartościach tętna podczas snu, zmienności rytmu pracy serca oraz częstotliwości oddychania.

 • Sleep Plus Stages™ - monitoruje cykle oraz fazy snu, automatycznie mierzy czas oraz jakość snu. Pozwala na ocenę wpływu stylu życia na sen.
 • Źródła energii - urządzenie pokazuje, jak Twój organizm korzysta z różnych źródeł energii podczas treningu. Zużycie energii dzieli ze względu na źródło - węglowodany, białka i tłuszcze.
 • Test ortostatyczny - funkcja ta umożliwia określenie, jak regenerujesz się po intensywnych, częstych treningach. Dba także o optymalizację treningu i zapobiega przetrenowaniu. Powinien być wykonywany regularnie.
 • Recovery Pro™ - funkcja ta wykorzystuje dane z Training Load Pro™, wyniki testów ortostatycznych i subiektywną ocenę użytkownika, abyś miał dostęp do wyczerpującej wiedzy o stanie regeneracji.
 • Test regeneracji nóg oraz wydolnościowe testy kolarski i biegowy.

Utrzymaj dobrą kondycję ze smartwatchem Polar Grit X Pro

Smartwatch Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 to Twój osobisty trener, który zmotywuje do ćwiczeń. Model posiada takie udogodnienia jak:

 • Całodobowy pomiar aktywności - pomiar codziennej aktywności na pięciu poziomach intensywności (odpoczynek, siedzenie, niski, średni, wysoki) przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Śledzi jej czas, zlicza kalorie, kroki i odległość z każdego dnia, oblicza czas snu.
 • FitSpark™ - osobisty przewodnik, który przygotowuje plany treningu na każdy dzień. Określa je na podstawie historii treningowej oraz aktualnego poziomu kondycji. Podczas treningu daje przydatne wskazówki. Aplikacja generuje każdego dnia od 2 do 4 treningów - kardio, siłowych i uzupełniających.

 • Hill Splitter™ - śledzi wyniki Twoich treningów podczas podbiegów i zbiegów i tworzy zestawienie, które umożliwia śledzenie swoich postępów oraz porównanie danych z różnych sesji. Wykrywa odcinki biegnące w górę i w dół, bazując na Twojej prędkości, dystansie i danych o wysokości n. p. m. Informuje o tętnie, dystansie, prędkości, wzniesieniach i spadkach terenu.
 • FuelWise™ - pomoże Ci uzupełnić energię podczas długich sesji treningowych lub zawodów sportowych. Przypomni o konieczności uzupełnienia płynów i węglowodanów. Powiadomienie z przypomnieniem o przyjęciu węglowodanów zawiera szacunkową ilość węglowodanów, jakiej będziesz potrzebować podczas treningu. Przypomnienie o nawodnieniu działa w formie manualnego alarmu.

 • Powrót do punktu początkowego - model wyznacza trasę do punktu początkowego, dzięki czemu nie zgubisz się nawet na nieznanych szlakach.
 • Wizualizacja wszystkich wzniesień i tras - sprawdź stopień nachylenia wzniesień i profile dla każdego odcinka biegnącego w górę i w dół.
 • Profile sportowe - Polar Grit X Pro obsługuje ponad 130 dyscyplin sportowych takich jak np. : pływanie, bieganie, jazda na rowerze, trening cardio, trening siłowy, trening multisportowy.
 • Licznik spalonych kalorii - dowiedz się dokładnie, ile kalorii udało Ci się spalić. Model zbiera informacje w oparciu o Twoją masę ciała, wiek, wzrost, płeć, tętno maksymalne oraz intensywność treningu.

 • Krokomierz - urządzenie zlicza kroki wykonywane przez Ciebie w ciągu dnia, ustalając w ten sposób przebytą odległość. Liczba kroków jest szacowana na podstawie częstotliwości, intensywności i regularności ruchów ręką.
 • Nawigowanie po trasie - urządzenie ma wbudowaną funkcję nawigacji. Gdy wgrasz do niego swoją trasę, nie zboczysz z obranego szlaku.
 • Planowanie trasy z Komoot - to opcja, która pozwala na zaplanowanie swojej trasy z Komoot i wgranie jej do swojego zegarka, dzięki czemu może prowadzić Cię wbudowana nawigacja.

 • Moc biegowa - uzyskaj kompleksowe informacje na temat intensywności swoich sesji biegowych. Funkcja ta pozwala na monitorowanie obciążenia mięśni podczas treningu biegowego, umożliwiając tym samym utrzymywanie stałego poziomu wysiłku w czasie biegania. Obliczenia obciążenia mięśni są dokonywane na podstawie prędkości i nachylenia terenu.
 • Funkcje pływackie - Polar Grit X wykrywa Twoje tętno, styl pływania, dystans, tempo, liczbę ruchów ręką oraz czas odpoczynku. Dystans i liczba ruchów ręką obliczane są także podczas pływania w akwenach otwartych.
 • Segmenty Strava Live - Strava Live wysyła powiadomienia o zbliżających się segmentach Strava, pozwala na przeglądanie swoich wyników i podsumowuje ukończone segmenty.

Polar Grit X Pro - funkcje przydatne na co dzień

Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 sprawdzi się podczas codziennych aktywności. Wyposażono go w takie udogodnienia jak:

 • Powiadomienia z telefonu - bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom z telefonu: wiadomościach, e-mailach, wydarzeniach z kalendarza i innych.
 • Pogoda - zegarek pokazuje dane dotyczące pogody oraz prognozę na kolejne dwa dni. Informuje także o godzinach wschodu i zachodu słońca.
 • Stoper, minutnik.
 • Alarm, data i dzień tygodnia.
 • Sterowanie muzyką w telefonie z poziomu nadgarstka.
 • Możliwość zmiany koloru tarczy.
 • Możliwość eksportu danych do zewnętrznych aplikacji i serwisów.
 • Czujniki - GPS, Glonass, Galileo, QZSS, wysokościomierz ciśnieniowy, kompas.

Polar Flow, dane o treningach w jednym miejscu

Aplikacja Polar Flow to serwis, dzięki któremu możesz przechowywać wszystkie dane dotyczące Twoich treningów, aktywności, snu oraz czynionych postępów w jednym miejscu - swoim własnym dzienniku treningowym. Masz możliwość zaplanowania treningów na cały sezon i analizowania swojego progresu na bieżąco. Dzięki Polar Flow możesz automatycznie zsynchronizować wszystkie dane treningowe z innymi aplikacjami, na przykład TrainingPeaks czy Strava. Serwis umożliwia personalizowanie poszczególnych ustawień dla każdej z dyscyplin sportowych oraz udostępnianie swoich wyników trenerowi, co jest możliwe dzięki Polar Flow for Coach.

Wodoszczelność

Dzięki wodoszczelności liczącej 100 metrów urządzenie pozostanie odporne na uszkodzenie spowodowane pływaniem.

Gwarancja

Zegarek Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696 został objęty dwuletnią gwarancją producenta i zapakowany w oryginalne pudełko.

Co jest w zestawie?

 • Oryginalne, firmowe opakowanie Polar
 • Instrukcja
 • Karta gwarancyjna
 • Kabel do ładowania

Specyfikacja

Techniczne

ŁącznośćBluetooth™, USB
Technologietachymetr, barometr, kompas, zabezpieczenia antywstrząsowe

Funkcje

Podstawowe

Opinie o Polar Grit X Pro Czarny M/L 725882058696

Negocjuj cenę

Znalazłeś w innym sklepie niższą cenę? Wypełnij poniższy formularz! Sprawdzimy, czy przesłana oferta dotyczy oryginalnego zegarka i pochodzi z autoryzowanego sklepu, a następnie prześlemy naszą propozycję.

Raty 0%

Smartwatch Polar Grit X Pro Czarny M/L możesz kupić na raty 0%

 • Bez wychodzenia z domu
 • Decyzja kredytowa nawet w 15 minut
 • Całkowity koszt kredytu: 0 zł w przypadku6 rat

Raty 0% z PayU

Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Zobacz kalkulator »

Raty 0% z Credit Agricole

6 rat x 373, 00 zł

Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.

Planujesz kupić nowe meble, ale nie chcesz obciążać swojego portfela? Wygodne raty online bezwychodzenia z domu w Credit Agricole już od 300zł.

Polar Ignite 3

Polar Ignite 3 to stylowy, fitnessowy zegarek, który pomoże Ci prowadzić bardziej aktywny styl życia. Monitoruje on Twój sen, aktywność i tętno, aby dostarczyć osobistych wskazówek dostosowanych do Twojego organizmu i stylu życia.

Polar Pacer Pro

Polar Pacer Pro to lekki zegarek do biegania z GPS i wysokościomierzem. Zaawansowane funkcje treningowe umożliwiają poprawę efektywności biegu i wyników. Spraw by każdy bieg był udany.

Polar Pacer

Bieganie to prosty sport – po co to komplikować? Polar Pacer to łatwy w obsłudze zegarek z GPS do biegania, który zapewnia nowoczesnym biegaczom wszystkie podstawowe informacje oraz specjalistyczne funkcje treningowe, potrzebne by lepiej biegać.

Polar Vantage V2

Polar Vantage V2 to połączenie minimalistycznego designu i innowacyjnej technologii, które sprawiają, że jest to najpotężniejszy zegarek w naszej gamie.

Polar Grit X Pro

Wytrzymałość na najwyższym poziomie, szafirowe szkło i wyjątkowo długi czas pracy na baterii. Dodatkowo nowe możliwości nawigacji, zawsze dostępne funkcje outdoorowe oraz kompleksowe rozwiązania treningowe Polar.

Polar Vantage M2

Funkcjonalny design sprawia, że Polar Vantage M2 może pracować tak ciężko, jak Ty. Nasza innowacyjne rozwiązania pomogą Ci osiągnąć Twoje cele treningowe i poczuć moc. Ze sportową duszą.

Polar Ignite 2

Elegancki zegarek fitness, który jest funkcjonalny i komfortowy? Polar Ignite 2 spełnia wszystkie te wymagania. Wszechstronny i pełen świetnych funkcji zegarek to idealny towarzysz przy każdej dyscyplinie sportowej i każdym stylu życia.

Polar Ignite

Wodoodporny zegarek fitness z GPS i zaawansowanym pomiarem tętna z nadgarstka, Polar Ignite wyświetla informacje na temat każdego dnia i pomaga osiągnąć bardziej zrównoważony styl życia.

Polar Unite

Elegancki, łatwy w obsłudze zegarek ze spersonalizowanymi wskazówkami treningowymi, całodobowym pomiarem tętna i aktywności oraz funkcjami automatycznego monitorowania snu i regeneracji.

Polar Vantage M

Wszechstronny zegarek multisportowy z GPS zaprojektowany z myślą o osobach, które marzą o ustanawianiu nowych rekordów. Polar Vantage M to lekki i niewielki towarzysz treningów zapewni Ci dane, których potrzebujesz, aby poprawić swoje wyniki.

Polar Grit X

Outdoorowy zegarek sportowy, lekki design, wyjątkowo długa żywotność baterii i wytrzymałość na militarnym poziomie. Dla osób, które lubią poruszać się z dala od utartych szlaków.

Polar M430

Dzięki pomiarowi tętna z nadgarstka, zaawansowanym funkcjom i Programowi Treningu Biegowego Polar zegarek z GPS Polar M430 to idealny produkt dla każdego biegacza.

Polar Verity Sense

Jeśli cenisz komfort, Polar Verity Sense to Twój towarzysz podczas uprawiania każdego sportu.

Polar H10

Uznawany za złoty standard bezprzewodowego monitorowania tętna, jest to najbardziej precyzyjny sensor w historii firmy Polar.

Polar H9

Niezawodny, wysokiej jakości nadajnik na klatkę piersiową do pomiaru tętna we wszystkich rodzajach aktywności wyposażony w łączność przez Bluetooth® i ANT+. Połącz się i zacznij ćwiczyć.

Polar OH1+

Polar OH1 to optyczny czujnik do pomiaru tętna, które łączy w sobie wszechstronność, wygodę i łatwość obsługi. Można go używać jako samodzielne urządzenie treningowe, albo sparować z różnymi aplikacjami fitness, zegarkami sportowymi i smartwatchami, dzięki transmisji Bluetooth® i ANT+.

Paski

Dopasuj swój zegarek do każdej okazji i stylu.

Opaski

Odśwież swoje sensory tętna Polar nowymi opaskami.

Ładowanie

Do ładowania i transmisji danych.

Uchwyty i adaptery

Dostosuj swój produkt do każdej sytuacji.

[menu_title:HOVER_PANEL_WHO_WE_ARE]

[menu_text:HOVER_PANEL_WHO_WE_ARE]

[menu_title:HOVER_PANEL_SCIENCE]

[menu_text:HOVER_PANEL_SCIENCE]

Polar Ignite 2

Elegancki zegarek fitness, który jest funkcjonalny i komfortowy? Polar Ignite 2 spełnia wszystkie te wymagania.

1049, 00 zł

Kup teraz

Pewność siebie na nadgarstku.

Spośród wielu kolorów i stylów pasków wybierz taki, który będzie idealnie pasował do Twojej osobowości. Zmieniaj tarcze zegarka w zależności od nastroju i czuj się pewnie w każdej sytuacji

Styl bez kompromisów.

Dostosuj wygląd zegarka do swojego nastawienia i osobowości.

Paski z kryształami

Lśnij jak diament.

Ten pięknie ozdobiony kryształkami pasek to idealne uzupełnienie każdej stylizacji.

Wyraź siebie.

Zmieniaj tarcze zegarka w zależności od nastroju i czuj się pewnie w każdej sytuacji.

Nabierz sił i dbaj o formę

Utrzymaj motywację i osiągnij swoje cele treningowe Dzięki spersonalizowanym wskazówkom dotyczącym treningów, snu i regeneracji zrozumiesz swój organizm oraz wyrobisz odpowiednie dla Ciebie zdrowe, sportowe nawyki.

Nightly Recharge™

Każdy potrzebuje dobrze się wyspać.

Dowiedz się, na ile Twój organizm zregenerował się podczas nocnego odpoczynku.

Serene

Weź głęboki oddech.

Rozluźnij ciało i odpręż umysł dzięki nowym ćwiczeniom oddechowym. svg#icon_gps">Wbudowany GPS

Trenuj w dowolnym momencie.

Trenuj korzystając z najlepszego systemu pozycjonowania w każdym miejscu na świecie.

Technologia, dzięki której zyskasz przewagę

Żyj pewnie wiedząc, że wszystko, czego potrzebujesz masz na nadgarstku, włącznie z wbudowanym GPS, sterowaniem muzyką, raportami dotyczącymi pogody i powiadomieniami.

FitSpark

Twój osobisty trener.

Otrzymuj gotowe plany treningowe, dostosowane do Twojej kondycji.

Powiadomienia

Bądź w kontakcie.

Sterowanie muzyką

Trenuj w rytm muzyki.

Więcej niż zwykły zegarek.

Określaj cele, planuj treningi i analizuj swoje wyniki dzięki automatycznej synchronizacji wszystkich danych.

Ponad 130 Twoich ulubionych sportów.

Dzięki ponad 130 profilom do wyboru możesz wybrać swój ulubiony sport i rozpocząć trening korzystając z personalizowanego widoku w zależności od rodzaju sportu i wskaźników.

[product_feature_title:IGNITE_2/MUSIC_CONTROLS_MODAL]

[product_feature_copy:IGNITE_2/MUSIC_CONTROLS_MODAL]

  [product_feature_title:IGNITE_2/NIGHTLY_RECHARGE_MODAL]

  [product_feature_copy:IGNITE_2/NIGHTLY_RECHARGE_MODAL]

   [product_feature_title:IGNITE_2/SERENE_MODAL]

   [product_feature_copy:IGNITE_2/SERENE_MODAL]

    Precision Prime™

    Multisensoryczna technologia Polar Precision Prime ™ mierzy tętno wprost z nadgarstka. Ta innowacyjna technologia łączy optyczny pomiar tętna ze wskazaniami innych czujników, by wyeliminować zakłócenia, które mogłyby zaburzać sygnał tętna i powodować błędne odczyty.

    Dowiedz się więcej o pomiarze tętna z nadgarstka

    • Głębsze przenikanie światła przez skórę
    • Detektory wykrywają powracające światło
    • Dokładny pomiar tętna

    [product_feature_title:IGNITE_2/PUSH_NOTIFICATIONS_MODAL]

    [product_feature_copy:IGNITE_2/PUSH_NOTIFICATIONS_MODAL]

     [product_feature_title:IGNITE_2/FITSPARK_MODAL]

     [product_feature_copy:IGNITE_2/FITSPARK_MODAL]

      [product_feature_title:IGNITE_2/BUILD_IN_GPS_MODAL]

      [product_feature_copy:IGNITE_2/BUILD_IN_GPS_MODAL]

       Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Aeg Protect 1 M

       Bezpośredni link do pobrania Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Aeg Protect 1 M

       Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

       Ostatnia aktualizacja Ruch zegarka Specyfikacja i rysunek Aeg Protect 1 M