Podręcznik dla pracowników Bosch 18636

Podręcznik dla pracowników Bosch 18636 to oficjalny dokument, który zawiera wszystkie ważne informacje na temat pracy i obowiązków w firmie Bosch. Podręcznik jest ważnym narzędziem dla wszystkich pracowników, którzy chcą w pełni wykorzystać swoje doświadczenie w pracy. Zawiera on informacje dotyczące takich kwestii jak polityka zatrudnienia, zasady pracy, bezpieczeństwo pracy, wynagrodzenia, nadgodziny, przestrzeganie zasad, zasady zwalniania, zasady zwolnienia, zasady zakwaterowania i inne. Podręcznik jest również przydatny podczas szkoleń i rekrutacji pracowników, ponieważ zawiera szczegółowe informacje na temat wymagań, obowiązków i odpowiedzialności pracowników.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla pracowników Bosch 18636

Podczas tworzenia podręcznika pracownika trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych zagadnień. Musisz wskazać oczekiwania względem pracowników, przedstawić zasady obowiązujące w firmie i promować pozytywną kulturę pracy w jednym dokumencie. Nasz szablon podręcznika pracownika pomoże Ci obrać właściwy kierunek. Dzięki niemu zaprojektujesz podręcznik, który będzie zawierał informacje potrzebne Twoim pracownikom, aby mogli osiągnąć sukces.

Jak korzystać z szablonu Podręcznik pracownika

Krok 1. Utworzenie wstępu do podręcznika

Zacznij na poziomie ogólnym, dodając do podręcznika wiadomość powitalną. Jest to okazja do zaprezentowania firmowej kultury oraz wizji Twoich produktów i klientów. Użyj szablonu, aby opisać historię firmy, jej wartości oraz cele.

Krok 2. Dodanie zasad obowiązujących pracowników

Po opisaniu kultury i wartości firmy wykorzystaj szablon do przekazania pracownikom bardziej szczegółowych informacji. Rozpocznij od zamieszczenia podstawowych informacji, do których pracownicy muszą mieć szybki dostęp, takich jak adresy biur i numery telefonów. Następnie użyj szablonu, aby opisać kodeks postępowania oraz zasady i procedury obowiązujące pracowników. Możesz dodać wzmianki @ o innych członkach zespołu, aby uzyskać ich opinie na temat informacji, jakie należałoby zamieścić.

Krok 3. Opisanie świadczeń pracowniczych

Współpracując z partnerami i interesariuszami nad dodawaniem do szablonu zasad obowiązujących pracowników, pamiętaj także o uwzględnieniu informacji na temat świadczeń pracowniczych. Podręcznik powinien zawierać informacje o liście płac, dodatkach oraz innych rodzajach świadczeń, jakie oferuje Twoja firma. W szablonie możesz również umieścić informacje na temat podróży służbowych i zasady zwrotu poniesionych wydatków. com/dam/jcr:58fefe04-cf93-4a0e-a5b3-8771905be131/employee-handbook-step3. svg? cdnVersion=760" alt="Krok 3. Opisanie świadczeń pracowniczych"/>


Atlassian to producent oprogramowania dla przedsiębiorstw oferujący produkty dla deweloperów, menedżerów projektów oraz do zarządzania zawartością.

Więcej szablonów z kategorii Zasoby ludzkie Wyświetl wszystko

  • Plan 90-dniowy

    Utwórz plan 90-dniowy, aby pomóc nowym pracownikom szybko stanąć na nogi i odnosić sukcesy w nowej roli.

  • Spotkanie wszystkich pracowników

    Dziel się aktualnościami dotyczącymi firmy, zwycięstwami, sukcesami poszczególnych pracowników i innymi nowinami w szerszym gronie zespołu.

  • Plan rozwoju zawodowego

    Utwórz plan rozwoju, aby pomóc pracownikom rozwijać kompetencje i osiągać cele zawodowe.

30 lat Bosch w Polsce

W Polsce Grupa Bosch jest obecna od 1992 roku. Reprezentują ją cztery spółki: Robert Bosch; Bosch Rexroth; BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego i sia Abrasives Polska. Bosch prowadzi w Polsce działalność w pięciu lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie i zatrudnia ponad 8 500 pracowników (zgodnie ze stanem na 31. 12. 2021).

W 2021 roku Grupa Bosch w Polsce wygenerowała obrót ze sprzedaży na rynku krajowym w wysokości blisko 6, 1 mld zł, a całkowite przychody netto Grupy Bosch w Polsce, z uwzględnieniem sprzedaży spółek nieskonsolidowanych i sprzedaży wewnętrznej, wyniosły blisko 12 mld zł. Od lat jest doceniania w niezależnych rankingach i nagradzana wyróżnieniami w Polsce za swoją wyjątkową kulturę korporacyjną, warunki pracy i możliwości rozwoju, jakie oferuje pracownikom.

Grupa Bosch jest wiodącym globalnym dostawcą technologii i usług. Zatrudnia ponad 402, 600 pracowników na całym świecie (wg danych na 31. W 2021 roku firma wygenerowała na świecie obrót w wysokości 78, 7 mld euro. Bosch prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, firma oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów, Przemysłu 4. 0 i zintegrowanej w sieci mobilności. Bosch dąży do tego, aby mobilność była zrównoważona, bezpieczna i fascynująca. Wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie czujników, oprogramowania i usług, a także własną chmurę IoT, aby oferować klientom połączone rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest ułatwianie życia poprzez produkty i rozwiązania, wyposażone w sztuczną inteligencję (AI), albo opracowane lub wyprodukowane z jej pomocą. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. Grupę reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz ok. 440 spółek zależnych i regionalnych w około 60 krajach. Z uwzględnieniem dystrybutorów i partnerów serwisowych, Bosch prowadzi sprzedaż, produkcję i działalność badawczo-rozwojową niemal we wszystkich krajach świata. W swoich 400 lokalizacjach na świecie, Bosch osiągnął neutralność klimatyczną w obszarze własnych emisji w 2020 roku. Podstawą rozwoju przedsiębiorstwa jest innowacyjność. Firma zatrudnia 76 100 pracowników w działach badań i rozwoju w 129 ośrodkach R&D na całym świecie, w tym ponad 38 000 ekspertów IT.

5

główne lokalizacje w Polsce

12

mld zł całkowita sprzedaż netto

4 spółki

Robert Bosch,

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego,

Bosch Rexroth,

sia Abrasives Polska

Informacje nt. kierownictwa spółek Grupy Bosch w Polsce.

Rafał Rudziński

Prezes Zarządu Robert Bosch Sp.
Reprezentant Grupy Bosch w Polsce

Kontakt:
Robert Bosch Sp.
ul. Jutrzenki 105
PL-02-231 Warszawa
Tel: + 48 (22) 715 42 01

Piotr Pyzio

Dyrektor Zakładu (WwP/PM)

Kontakt:
Robert Bosch Sp.
Wrocławska 43
PL-55-095 Mirków
Tel: + 48 (71) 79 82 578

Thomas Ilkow

Dyrektor Generalny Bosch Rexroth Sp z o.

Kontakt:
Bosch Rexroth Sp. Jutrzenki 102/104
PL-02-230 Warszawa
Tel: +48 (22) 738 19 44

Konrad Pokutycki

Prezes Zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp.

Kontakt:
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp.
Al. Jerozolimskie 183
PL-02-222 Warszawa
Tel: +48 (22) 57 27 611

Historia

W 1886 roku Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Były to narodziny ogólnoświatowej dzisiaj firmy. Od samego początku firmę charakteryzowały siła innowacyjności i zaangażowanie społeczne.

Ponosimy odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój oznacza dla nas zabezpieczenie długoterminowego sukcesu firmy przy jednoczesnej ochronie zasobów naturalnych, od których zależą obecne i przyszłe pokolenia. Ekologia jest więc napędową innowacji. Jednocześnie wykazujemy szczególnie wysoki poziom korporacyjnej odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw – zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. com/media/global/sustainability/strategy/values_and_responsibility/stefan-hartung_res_640x360. com/media/global/sustainability/strategy/values_and_responsibility/stefan-hartung_res_1280x720. com/media/global/sustainability/strategy/values_and_responsibility/stefan-hartung_res_992x558. com/media/global/sustainability/strategy/values_and_responsibility/stefan-hartung_res_1984x1116. com/media/global/sustainability/strategy/values_and_responsibility/stefan-hartung_res_800x450. com/media/global/sustainability/strategy/values_and_responsibility/stefan-hartung_res_1600x900. jpg 2x" width="1600" height="900" alt="Stefan Hartung" srcset="https://assets. jpg 2x"/>

Zgodność

Zgodność jest integralną częścią wartości naszej firmy. Dzięki zasadom ujętym w kodeksie obowiązującym na całym świecie chronimy naszych współpracowników i firmę oraz naszych klientów i partnerów.

O chrześcijańskich korzeniach Polski

2022-06-15

Zachęcamy do zapoznania się z filmem edukacyjnym pt. „O chrześcijańskich korzeniach Polski”. W materiale, przeznaczonym dla wszystkich etapów edukacyjnych, uczniowie mają okazję poznać tajemniczego rycerza Jaksę, który wziął udział w jednej z wypraw krzyżowych do Ziemi Świętej. Dzięki jego staraniom w Miechowie został wybudowany kościół, z czasem nazywany „Polską Jerozolimą”.

Podręcznik dla pracowników Bosch 18636

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla pracowników Bosch 18636

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla pracowników Bosch 18636