Instrukcje montażu Canon Imageformula Dr 6010c Production Scanner

Canon Imageformula DR-6010C Production Scanner to profesjonalny skaner produkcyjny, który oferuje szybkie, niezawodne i trwałe skanowanie zarówno dokumentów jednostronnych, jak i dwustronnych. Skaner ten jest wyposażony w wyjątkowy system optyczny, który umożliwia wykrywanie formularzy i wykonywanie skanowania wysokiej jakości. Jest to skaner łatwy w instalacji i konfiguracji. Instrukcja montażu skanera DR-6010C Production Scanner Canon Imageformula obejmuje kroki, w których wyjaśniono, jak bezpiecznie podłączyć skaner i jego opcje, jak ustawić konfigurację skanera, jak wykonywać skanowanie, jak zarządzać skanowaniem i jak przesyłać dane. Instrukcja montażu zawiera również informacje dotyczące bezpieczeństwa skanera i zalecenia dotyczące konserwacji.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje montażu Canon Imageformula Dr 6010c Production Scanner

Wysoka wydajność

Skaner DR-X10C został zaprojektowany z myślą o największej wydajności pracy. Oznacza to, że DR-X10C może skanować dokumenty formatu A3 z prędkością 130 stron na minutę – zarówno w trybie monochromatycznym, jak i w skali szarości oraz w kolorze. Co więcej, zwiększenie rozdzielczości z 200 dpi do 300 dpi nie powoduje zmniejszenia prędkości, a skanowanie w orientacji poziomej zapewnia dodatkowe zwiększenie prędkości do 130 stron minutę (A4). Funkcje takie jak automatyczne wykrywanie koloru, rozpoznawanie orientacji tekstu oraz pomijanie pustych stron zapewniają dalsze zwiększenie szybkości przetwarzania dokumentów.

Świadomość jakości obrazu

Zawsze kiedy jakość obrazu ma największe znaczenie, skaner DR-X10C może pokazać pełnię swoich możliwości, takich jak rozdzielczość optyczna 600 dpi oraz wiele funkcji poprawy obrazu. Funkcje wzbogacania tekstu, zapobiegania przebijaniu kolorów, usuwania efektu mory i selektywnego usuwania kolorów zapewniają poprawę czytelności skanowanych dokumentów. Aby zapobiec nagromadzeniu kurzu powodującemu pogorszenie jakości obrazu, skaner DR-X10C został wyposażony w specjalne dmuchawy oraz wycieraczkę do czyszczenia szyby po każdym skanowaniu. Taki system usuwania kurzu zapewnia najwyższą jakość obrazu, pozwala zaoszczędzić czas czyszczenia i w efekcie zwiększa wydajność pracy. Skaner DR-X10C został ponadto wyposażony w specjalny czujnik rozpoznający format dokumentu i korygujący ukośne położenie strony.

Uznana niezawodność

Aktywna kontrola momentu rozdzielania pozwala na niezawodne podawanie kolejnych stron wielu różnych rodzajów dokumentów. Zastosowanie elektronicznej regulacji docisku rolki zapewnia doskonałe efekty rozdzielania poszczególnych stron, nawet w przypadku wyjątkowo cienkich dokumentów. Trzy niezależnie sterowane czujniki ultradźwiękowe zapewniają dokładne wykrywanie pobierania podwójnych kartek, minimalizując ryzyko utraty danych, a innowacyjny system podwójnego pobierania po podaniu dwóch kartek umożliwia automatyczne ponowne podawanie dokumentów bez konieczności interwencji operatora.

Zaawansowana kontrola


W zestawie ze skanerem DR-X10C dostarczane jest wydajne oprogramowanie CapturePerfect. Akcesoria opcjonalne obejmują drukarkę znakującą, moduł stemplujący, czytnik kodów paskowych, czytnik kodów plików i opcjonalny moduł interfejsu Kofax.

OGÓLNE INFORMACJE O PRODUKCIE

Typ

Skaner nabiurkowy z podajnikiem dokumentów

Moduł czujnika skanowania

3-liniowy czujnik obrazów CMOS CIS

Strona odczytu

Przód / tył / dwustronnie

Interfejs sieciowy

Podwójny interfejs (USB 2. 0 High Speed i SCSI-3)

Wymiary (szer. x gł. x wys. )

Taca zamknięta: 318 (szer. ) × 278 (dł. ) × 185, 5 (wys. ) mm

Taca otwarta: 318 (szer. ) × 545 (dł. ) × 187 (H) mm ze ścieżką w kształcie litery U

-

Wymagania dotyczące zasilania

Napięcie przemienne 220–240 V (50/60 Hz)

Pobór mocy

Skanowanie: 30 W; tryb uśpienia: 2, 2 W

Środowisko pracy

10–32, 5°C; wilgotność względna: 20–80%

Zgodność z normami ochrony środowiska

Wymagania dyrektywy RoHS i oznaczenie ENERGY STAR

SCANNING SPEED (200DPI)

Czarno-biały

60 str. /min / 120 obrazów/min

Kolor

60 str. /min / 120 obrazów/min

Rozdzielczość wyjściowa

100 x 100 dpi, 150 x 150 dpi, 200 x 200 dpi, 240 x 240 dpi, 300 x 300 dpi, 400 x 400 dpi, 600 x 600 dpi

Tryb wyjściowy

Czarno-biały, rozpraszanie błędów, zaawansowane uwydatnianie tekstu, zaawansowane uwydatnianie tekstu II, automatyczne wykrywanie koloru, 8-bitowa skala szarości (256 poziomów), 24-bitowy kolor, szybkie uwydatnianie tekstu

Sugerowany dzienny cykl pracy

Około 7500 zeskanowanych stron dziennie

Grubość

Podawanie automatyczne / ścieżka w kształcie litery U: 52–128 g/m² (0, 06–0, 15 mm)

Podawanie automatyczne / prosta ścieżka przebiegu papieru: 52–128 g/m² (0, 06–0, 20 mm)

Tryb ręczny / ścieżka w kształcie litery U: 52–157 g/m² (0, 06–0, 20 mm)

Tryb pomijania / prosta ścieżka przebiegu papieru: 52–546 g/m² (0, 06–0, 66 mm)

Tryb obsługi długich dokumentów

Maks. 3000 mm (Możliwość konfiguracji z poziomu panelu sterowania MS Windows)

Skanowanie wizytówek

Szerokość: 53, 0 mm; długość: 85, 5 mm; grubość: 0, 76 mm (tylko prosty przebieg i tryb pomijania)

-

Automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, korekcja przekosu, pomijanie pustych stron, rozpoznawanie układu tekstu, automatyczne wykrywanie koloru, selektywne usuwanie kolorów (RGB/niestandardowe), poprawa koloru (RGB/niestandardowe), redukcja efektu mory, zapobieganie przebijaniu kolorów / usuwanie tła, usuwanie obramowanie, separowanie partii dokumentów, rozdzielanie wg kodów separujących (oprogramowanie), usuwanie śladów perforacji, ustawienie obszaru skanowania, MultiStream™, system szybkiego wznawiania, ultradźwiękowe wykrywanie pobrania dwóch kartek, rejestracja zadań/użytkowników

Windows

Sterownik ISIS /TWAIN (Windows 2000 / XP / VISTA / 7 / 8 / 10)

CapturePerfect

Kofax VRS

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE

Wydajność na wyciągnięcie ręki

Skaner DR-6010C jest najszybszym skanerem biurowym dostępnym w ofercie naszej firmy, oferującym wydajność na poziomie 60 str. /min. w kolorze przy rozdzielczościach 200 i 300 dpi. Automatyczny podajnik o pojemności 100 arkuszy umożliwia przetwarzanie obszernych pakietów dokumentów, oferując większą liczbę zeskanowanych dokumentów w krótszym czasie.

Elastyczne i niezawodne podawanie

Model DR-6010C pozwala na pełną obsługę z przodu urządzenia i jest dodatkowo wyposażony w prostą ścieżkę przebiegu papieru, która umożliwia bezproblemowe skanowanie kart plastikowych, grubych arkuszy o maks. gramaturze 546 g/m2 lub delikatnych dokumentów.

Wydajność energetyczna

Skaner DR-6010C nie tylko oszczędza czas, ale także pozwala ograniczyć zużycie energii. Jest jednym z najbardziej oszczędnych energetycznie urządzeń w swojej klasie, a ponadto może być automatycznie włączany i wyłączany wraz z komputerem, do którego jest podłączony.

Optymalna jakość

Ogromna gama zaawansowanych funkcji, takich jak: automatyczne wykrywanie koloru, rozpoznawanie kierunku tekstu, automatyczne wykrywanie rozmiaru strony i korekcja przekosu, zapewniają najwyższą jakość i optymalną wydajność.

Niewielkie wymiary nie są przeszkodą w przypadku ciężkich zadań

Pomimo że skaner DR-6010C jest ma tyle mały, aby zmieścić się na każdym biurku, jest w stanie szybko i wydajnie spełnić wymagania, jakie stawia przed nim środowisko biurowe o dużym natężeniu pracy, zapewniając dzienny cykl pracy na sugerowanym poziomie do 7500 zeskanowanych stron.

Łatwa obsługa

Skaner DR-6010C może być wykorzystywany w wielu biurowych aplikacjach związanych ze skanowaniem. Przyciski zadań Scan-To- (Skanuj do) pozwalają zwiększyć produktywność, umożliwiając skanowanie i wysyłkę pakietów dokumentów do predefiniowanych miejsc lub aplikacji związanych z obiegiem dokumentów. Do urządzenia DR-6010C jest dołączany także pakiet CapturePerfect firmy Canon z zestawem programów Capture Perfect Software Developers Kit (SDK), pozwalających na prostą integrację dostosowaną do potrzeb użytkownika.

Instrukcje montażu Canon Imageformula Dr 6010c Production Scanner

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje montażu Canon Imageformula Dr 6010c Production Scanner

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje montażu Canon Imageformula Dr 6010c Production Scanner