Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Electrolux Ehxp8565kk

Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Electrolux Ehxp8565kk jest dostępna w postaci pliku PDF. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat produktu, w tym jego zakres działania, użyteczności, bezpieczeństwa i zasad konserwacji. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące gwarancji i procedury reklamacji. Użytkownik może również uzyskać wsparcie techniczne od producenta, jeśli zajdzie taka potrzeba. Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Electrolux Ehxp8565kk są przydatne dla użytkowników, którzy chcą uzyskać maksymalną wydajność i trwałość produktu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Electrolux Ehxp8565kk

Instrukcja obsługi maszyny powinna zawierać informacje dotyczące bezpiecznego użytkowania, konserwacji, regulacji, montażu, transportu, a także wszelkie inne informacje dotyczące bezpieczeństwa maszyny.

Wymagania dotyczące sporządzania oraz zawartości instrukcji dla danej maszyny określone zostały w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 21 października 2008 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla maszyn (Dz. U. poz. 1228 z późń. zm. ). Rozporządzenie to odnosi się do europejskich wymagań zawartych w dyrektywie 2006/42/WE.

Aby maszyna była wprowadzana do obrotu lub oddana do użytku musi być wyposażona w instrukcje.

Obowiązek sporządzenia instrukcji spoczywa na producencie maszyny lub jego uprawomocnionym przedstawicielu.

 • W Electrolux wierzymy, że odpowiednio dbając o urządzenia, a także naprawiając je w razie potrzeby, możemy znacznie wydłużyć ich żywotność, oszczędzając przy tym energię i zasoby. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi odpowiedniej troski o sprzęt, aby służył Ci jak najdłużej!

  Dowiedz się więcej

 • Jeśli masz problemy z urządzeniami, może być to łatwe do naprawienia. Nieustannie aktualizujemy nasz zbiór artykułów dotyczących rozwiązywania problemów i napraw, aby umożliwić Ci samodzielne rozwiązanie problemu i poprowadzimy przez możliwe rozwiązania. Jeśli nie, nasi technicy zawsze służą pomocą.

Akcesoria dopasowane do Twojego produktu

Wykorzystaj w pełni swój produkt dzięki odpowiednim akcesoriom. Naczynia, filtry, produkty czyszczące – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Kup akcesoria

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeśli nie masz pewności, jak postępować lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, odezwij się do nas – chętnie pomożemy!

 • Wyślij e-mailZadzwoń

  Rozszerzona gwarancja

  Sprawdź, jak możesz wydłużyć okres gwarancji dla Twojego urządzenia.

  Stały Koszt Naprawy

  Szybka i niezawodna naprawa. Z naszą usługą Stały Koszt Naprawy masz pewność, że Twoje urządzenia zostaną naprawione profesjonalnie i skutecznie, z użyciem oryginalnych części zamiennych. Koszt nie przyniesie żadnych niespodzianek.

  Dowiedz się więcej

  Dlaczego naprawa urządzenia powinna zostać wykonana przez eksperta Electrolux?

  Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

  Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

 • Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Electrolux Ehxp8565kk

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Electrolux Ehxp8565kk

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i informacje o gwarancji Electrolux Ehxp8565kk