Instrukcja montażu obudowy Beko Dfs05020b

Montaż obudowy Beko Dfs05020b jest stosunkowo prosty, ale wymaga szczegółowego przestrzegania instrukcji. Przed rozpoczęciem montażu należy dokładnie zapoznać się z instrukcją i upewnić się, że zostały użyte odpowiednie narzędzia i materiały do montażu. Przede wszystkim należy wybrać miejsce, w którym obudowa będzie zainstalowana. Następnie należy przygotować powierzchnię montażu. Następnie, w zależności od typu instalacji, należy zamontować uchwyty ścienne lub mocować obudowę do sufitu lub ściany. Następnie należy zamontować zaciski, złączki i rury doprowadzające, aby zakończyć montaż obudowy. Po zakończeniu montażu należy dokładnie sprawdzić wszystkie połączenia i upewnić się, że wszystko jest poprawnie zamontowane.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu obudowy Beko Dfs05020b

Korzystanie ze strony internetowej marki Cersanit oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie. Niektóre z nich mogą być już zapisane w folderze Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce plików cookies.

Beko DIS 1520N instrukcja obsługi – Pobierz (2, 92MB)

Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele. net

Rozważasz zakup zmywarki Beko DIS1520N lub masz pytania dotyczące jej działania? Poznaj jej funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) zmywarki Beko DIS1520N!

Polecane artykuły do zmywarek

Wybierz idealne urządzenie

Kuchnia

Stworzenie wymarzonej kuchni zwykle wymaga wysiłku. Ale dzięki Beko możesz z łatwością zaprojektować kuchnię swoich marzeń i spędzić czas z bliskimi, oferując produkty, które wspierają Cię w ochronie zdrowia i środowiska.

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Pranie

Masz dość zajmowania się praniem? Beko wspiera ochronę zdrowia i środowiska, zapewniając jednocześnie wydajność potrzebną do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z praniem dzięki innowacyjnym i praktycznym technologiom.

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Zabudowa

Produkty do zabudowy Beko czerpią inspirację z natury i łączą harmonijny design z wydajnością, aby pomóc Tobie i naszej planecie żyć zdrowiej

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Powietrze i sprzątanie

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego domu? Beko pomaga we wszystkich codziennych pracach dzięki łatwym w użyciu, wydajnym i przyjaznym dla środowiska produktom

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

Instrukcja montażu obudowy Beko Dfs05020b

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu obudowy Beko Dfs05020b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu obudowy Beko Dfs05020b