Instrukcja montażu i lista części Electrolux Ebe5307sc

Instrukcja montażu i lista części Electrolux Ebe5307sc zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby prawidłowo zamontować urządzenie. Lista części zawiera wszystkie elementy potrzebne do montażu, a instrukcja krok po kroku wyjaśnia, jak zamontować urządzenie. Instrukcja jest bardzo szczegółowa i zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia sprzętu podczas montażu. Instrukcja montażu i lista części Electrolux Ebe5307sc pomaga również oszczędzić czas i pieniądze, ponieważ unika się niepotrzebnych kosztów i wysiłku, który może wystąpić w przypadku nieprawidłowego montażu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i lista części Electrolux Ebe5307sc

Każde biurko regulowane zostało skonstruowane w taki sposób, aby montaż był prosty i zajmował jak najmniej czasu. W tym celu przygotowaliśmy instrukcje montażu w języku polskim oraz w formie video. Pełna lista instrukcji do pobrania znajduje się na dole strony.  

Montaż biurka w kilka minut

Większość stelaży biurka z elektryczną regulacją wysokości przychodzi w tej samej formie. W paczce znajdują się kolumny (nogi), stopy do nóg, wałek napędowy oraz belka poprzeczna. Montaż elementów odbywa się za pomocą wkrętów oraz imbusa dołączonych do zestawu. 


Wszystkie kolumny dostarczane są z zamontowanymi wspornikami do blatu. Montaż należy przeprowadzać "do góry nogami". Połóż stelaż biurka regulowany elektrycznie wspornikami na podłodze. Przykręć stopy do kolumn. Odwróć i postaw mebel w poprawnej pozycji. 

Zamontuj wałek napędowy. Wystarczy włożyć go pod odpowiednim kątem do wystających trzpieni. Do pełnej stabilizacji brakuje już tylko przykręcenia belki poprzecznej. 

UWAGA! Biurka z regulowanym blatem są ciężkie, zestaw może ważyć od 20 do nawet 75 kg. Składanie produktu należy przeprowadzać w miejscu, w którym będziesz z niego korzystać.

Wydajny i intuicyjny montaż biurek regulowanych

Montaż biurka jest banalny i poradzi sobie z nim każda osoba. Spójrz na nasze filmy instruktażowe. Czas składania stelaża z regulacją wysokością zajmuje ok. 3-5 minut. Cały montaż z blatem nie powinien zająć więcej niż 30 minut.

Biurka Meble-ruchome. pl są jednymi z najszybszych i najprostszych do składania na rynku. Głównym celem wprowadzenia prostego montażu jest oszczędność czasu. Dlatego część elementów, jak np. wsporniki do blatu lub stopy przychodzą zamontowane do kolumn. Jest to spora oszczędność dla firm, które decydują się na stworzenie dużej ilości ergonomicznych stanowisk pracy. 

W meblach dostępnych na naszej stronie stosujemy metodę Plug & Play. Montaż jest intuicyjny i szybki. Większość elementów elektrycznych jest już podłączona. Wystarczy podpiąć zasilacz oraz panel sterujący. Podpięcie odbywa się przy pomocy szybkozłączy. Wystarczy podłączyć wtyki zasilające do zasilacza i cieszyć się regulacją blatu.

Ukryte przewody w korytkach kablowych

Każde biurko z regulacją wysokości dostępne w naszej ofercie różni się kolorem, wyglądem i rozmiarem. Dbamy o najwyższą jakość, ale zarazem prostotę, która zapewnia niezawodność działania.

Dbamy o poprawne komponowanie się biurka z pomieszczeniem. Do większości modeli dołączamy belkę poprzeczną do połączenia obu kolumn. Niektóre modele belki służą jednocześnie jako korytka kablowe. 

Dzięki temu nie będziesz miał problemu z plączącymi się kablami. Wszystkie przewody ukryjesz wewnątrz ramy bez użycia narzędzi i opasek. 

Pełna lista instrukcji do montażu stelaża biurka elektrycznego krok po kroku

Instrukcje montażu w formie video

Instrukcja montażu regulowanego stołu na jednej nodze 501-7

Instrukcja montażu biurka regulowanego na jednej nodze 501-19 Basic

Instrukcja montażu biurka regulowanego 501-11

Instrukcja montażu biurka 501-17

Instrukcja montażu biurka stojącego 501-23

Instrukcja montażu biurka ergonomicznego 501-25

Instrukcja montażu biurka z elektryczną regulacją wysokości 501-29

Instrukcja montażu biurka z regulowanym blatem 501-43

Instrukcja montażu stelaża do biurka elektrycznego 501-49

Biurka regulowane dostępne w naszej ofercie tworzone są z najwyższą starannością. Przy produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, zapewniające niezawodność na lata. 

Nasi inżynierowie przygotowali pełną dokumentację naszych produktów. Do Twojej dyspozycji oddajemy rysunki techniczne stelaży do biurka z regulacją wysokości, instrukcje montażu, charakterystykę poszczególnych wyrobów oraz modele 3D. 

Rysunki techniczne stelaży biurek z elektryczną regulacją wysokości

Charakterystyka stelaży biurek z regulacją wysokości

Potrzebujesz więcej szczegółów technicznych? Przygotowaliśmy charakterystykę biurek regulowanych. Znajdziesz w niej wszystkie najważniejsze informacje:

  • dane techniczne,
  • główne wymiary,
  • instrukcję montażu oraz obsługi,
  • testy podczas pracy stelaża do biurka regulowanego,
  • atesty, certyfikaty i deklarację zgodności,
  • miejsce nawiercenia otworów blatu,
  • charakterystykę komponentów.

Wszystkie biurka regulowane elektrycznie wyprodukowane są ze stali malowanej proszkowo. Większość modeli posiada 1-silnikowy system podnoszenia blatu wyprodukowany przez firmę Bosch. Elektryczne stelaże do biurka dzięki swej budowie są bardzo stabilne i niezawodne. Sprawdź więcej szczegółów w plikach z charakterystyką produktu.

Regulowane stoły na jednej nodze 501-19WS, 501-19Basic, 501-19Design, 501-19Centre

Biurko regulowane 501-11, 501-11-3

Stelaż biurka regulowany elektrycznie 501-15

Stelaż do biurka 501-17

Biurko z elektryczną regulacją wysokości 501-23

Biurko ergonomiczne 501-25

Stelaż do biurka elektrycznego 501-29

Biurko stojące 501-33

Biurko z regulowanym blatem 501-43

Stelaż elektryczny do biurka 501-49

Stelaż do biurka regulowany 501-23-3

Biurko narożne regulowane 501-43-3

Biurko regulowane 501-88 na czterech nogach

Charakterystyka biurek z elektryczną regulacją wysokości

Model 501-7, 501-7WS

Instrukcja obsługi panelu sterującego w formie sterownika programowalnego

Każdy zestaw stelaża do biurka z regulacją wysokości posiada panel sterujący. Standardowo jest to panel z przyciskami góra/dół. Zasada jego działania jest bardzo prosta i nie wymaga instrukcji obsługi. 

Montaż jest bardzo prosty. Wystarczy podłączyć dwa kable, jeden do zasilacza, drugi do silnika i gotowe. Przytrzymując strzałkę w górę, biurko będzie podnosiło blat. Wciskając strzałkę w dół, biurko regulowane będzie się opuszczać.

Dla przedsiębiorców, którzy tworzą powierzchnie biurowe typu "hot desking" lub projektują ergonomiczne stanowisko pracy, z którego będzie korzystać kilku pracowników mamy w ofercie panel sterujący z wyświetlaczem LCD i możliwością zapamiętania do 3 pozycji. 

Sam sterownik jest prosty w instalacji i obsłudze. Posiada funkcję Plug & Play. Wystarczy podłączyć, zaprogramować pozycję i zacząć komfortowo pracować. Aby obsługa biurka z regulacją wysokości ze sterownikiem programowalnym była jeszcze prostsza, przygotowaliśmy instrukcję obsługi panelu.

Instrukcję obsługi sterownika możesz pobrać z TEGO pliku.

Pomożemy Ci zaprojektować ergonomiczne miejsce pracy z biurkami regulowanymi elektrycznie

Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na zatrudnienie projektantów wnętrz, aby przygotować projekt swojego biura. Chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoje biuro z biurkami regulowanymi firmy Meble-ruchome. pl? A może jesteś projektantem wnętrz i szukasz modeli 3D? Dobrze trafiłeś.

Wiemy, że każdy szczegół stanowiska pracy musi być dobrze rozplanowany. Dla naszych klientów przygotowaliśmy modele 3D wszystkich biurek dostępnych w naszej ofercie.

Aby otrzymać modele 3D, zarejestruj się w naszym sklepie lub napisz do nas na adres: biuro@meble-ruchome. pl. Dzięki temu uzyskasz wszystkie istotne dokumenty w jednym miejscu oraz otrzymasz kompletną galerię zdjęć i modeli 3D.

Kontakt:

Dostawa

Produkty zamówione na naszej stronie internetowej są dostarczane tylko na terenie Polski.
Jeśli dostawa ma być realizowana do innego kraju, należy wejść na stronę, wybrać odpowiedni kraj do którego ma być dostarczona przesyłka i zapoznać się z lokalnymi warunkami sprzedaży i dostaw.

Koszt dostawy

Przesyłka standardowa wynosi 12, 90 zł i dotyczy zamówień o wartości poniżej 290 zł.
W przypadku zamówień o minimalnej wartości 290 zł transport jest gratis.

Dodatkowo jest możliwość skorzystania ze sposobu dostawy za pobraniem.
Kwota za tę opcję wynosi 4, 90 zł i jest doliczana bez względu na wartość zamówienia.

Zamówienia złożone do godziny 12:00, będą doręczone na następny dzień. Po tym czasie realizacja trwa do 48 godzin. Czas dostawy dotyczy dni roboczych i produktów posiadających status "Dostępny". Pozostałe produkty powinny być dostarczane do 30 dni.

Dostawa

Produkty zamówione na naszej stronie internetowej są dostarczane tylko na terenie Polski.
Jeśli dostawa ma być realizowana do innego kraju, należy wejść na stronę, wybrać odpowiedni kraj do którego ma być dostarczona przesyłka i zapoznać się z lokalnymi warunkami sprzedaży i dostaw.

Koszt dostawy

Przesyłka standardowa wynosi 12, 90 zł i dotyczy zamówień o wartości poniżej 290 zł.
W przypadku zamówień o minimalnej wartości 290 zł transport jest gratis.

Dodatkowo jest możliwość skorzystania ze sposobu dostawy za pobraniem.
Kwota za tę opcję wynosi 4, 90 zł i jest doliczana bez względu na wartość zamówienia.

Zamówienia złożone do godziny 12:00, będą doręczone na następny dzień. Po tym czasie realizacja trwa do 48 godzin. Czas dostawy dotyczy dni roboczych i produktów posiadających status "Dostępny". Pozostałe produkty powinny być dostarczane do 30 dni.

Instrukcja montażu i lista części Electrolux Ebe5307sc

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i lista części Electrolux Ebe5307sc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i lista części Electrolux Ebe5307sc