Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Fujitsu Celsius H5511

Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Fujitsu Celsius H5511 to dokument, który zawiera informacje dotyczące bezpieczeństwa, instalacji, konserwacji i obsługi urządzenia Fujitsu Celsius H5511. Instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące bezpiecznego używania tego urządzenia, w tym informacje na temat wszystkich procedur bezpieczeństwa, których należy przestrzegać, aby uniknąć obrażeń lub uszkodzenia urządzenia. Instrukcja zawiera również informacje dotyczące instalacji, konserwacji, konfiguracji i naprawy urządzenia Fujitsu Celsius H5511. Instrukcja ta jest istotnym dokumentem, który powinien być czytany przed użyciem urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Fujitsu Celsius H5511

Właścicielem oraz podmiotem odpowiedzialnym za KONFIGURATOR jest firma Polsoft Engineering Sp. z o. o. Business Partner Fujitsu.

Systemy split

Systemy multi-split

Systemy AIRSTAGE™ VRF

Wentylacja

Systemy WATERSTAGE™ ATW

Ogólny katalog klimatyzatorów

 • KATALOG PRODUKTÓW 2022 (PDF: 87 633 KB)
Pobieranie dokumentu

Aby wyszukać dokumenty do pobrania, należy kliknąć poniższe łącze.

 • Wyszukiwanie dokumentów
 • Typ dokumentu

 • Instrukcje obsługi
 • Instrukcje instalacji
 • Deklaracja UE
 • Etykiety energetyczne (Europa/Turcja)
 • Karty produktu (ErP)
 • Arkusze informacyjne (ErP)
 • Etykiety i karty opakowania (ErP)
 • W przypadku wszelkich możliwych kombinacji modeli multi-split należy korzystać z dostępnego poniżej generatora etykiet energetycznych. com/pl/support/downloads/erp/energy-label-generator/index. html">Generator etykiet energetycznych (wersja anglojęzyczna)Listy gazów F-GAS

  Listy gazów F-GAS są dostępne zgodnie z rozporządzeniem F-GAS, 517/2014/UE

  [19 maj 2022 r., wersja zaktualizowana]

 • Pobieranie list gazów F-GAS (XLS: 55 KB)
 • Fujitsu CELSIUS H5511 mobilna stacja robocza dla zaawansowanych użytkowników

  Szczegóły
  Kategoria: Aktualności
  Opublikowano: sobota, 08, styczeń 2022 15:00 Tux

  Do oferty stacji roboczych Fujitsu dołączył model CELSIUS H5511. To mobilna stacja robocza zaprojektowana z myślą o architektach, inżynierach, projektantach, twórcach i studentach poszukujących równowagi między mocą, wydajnością i mobilnością, a także najlepszych w swojej klasie zabezpieczeń.

  Możliwość przystosowania do różnych warunków pracy i duża moc, ukryta w lekkiej, niewielkiej obudowie sprawiają, że jest to doskonała stacja robocza dla użytkowników oczekujących wydajności i elastyczności, niezależnie od miejsca, w którym pracują.

  CELSIUS H5511 to stacja robocza o grubości niecałych 21 mm i wadze poniżej 2 kg. Zasilana najnowszymi procesorami Intel Core 11 generacji (i5 i i7) oraz profesjonalną kartą graficzną NVIDIA T500, jest idealnym rozwiązaniem do projektowania 2D CAD, podstawowych projektów 3D CAD, projektowania graficznego, edycji obrazów i wideo oraz wizualizacji. 15, 6-calowy wyświetlacz Full HD (500 cd/m² i 100% sRGB) lub Full HD (300 cd/m²) oferuje doskonały kontrast, wysoką jasność i szeroką paletę barw.

  Użytkownicy, którzy często się przemieszczają, a dostępność i praca na baterii przez cały dzień mają dla nich kluczowe znaczenie, docenią doskonałą łączność i pełnowymiarowe porty, a także możliwość wielogodzinnej pracy bez kabli, dzięki mocnej baterii o pojemności 69, 7 Wh. Ładowanie jest możliwe poprzez uniwersalne porty USB-C z Intel Thunderbolt 4.

  CELSIUS H5511 to także solidne zabezpieczenia, dzięki trzem różnym opcjom logowania biometrycznego. Użytkownicy mogą uzyskać szybki i bezpieczny dostęp do urządzenia dzięki funkcji Windows Hello i kamerze rozpoznającej twarz, czytnikowi linii papilarnych lub opcjonalnemu rozwiązaniu Fujitsu PalmSecure, które potwierdza tożsamość na podstawie układu żył wewnątrz dłoni. Aby chronić swoją prywatność, mogą też łatwo zablokować wbudowaną kamerę internetową za pomocą ręcznej przesłony.

  Stacje robocze Fujitsu CELSIUS H5511 są już dostępne w sprzedaży. Ich cena uzależniona jest od konkretnej konfiguracji.

  Źródło: Fujitsu

  Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Fujitsu Celsius H5511

  Bezpośredni link do pobrania Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Fujitsu Celsius H5511

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instrukcja bezpieczeństwa i obsługi Fujitsu Celsius H5511