Instalacja Side-By-Side Haier Cf 210gaa

Instalacja Side-By-Side Haier CF 210GAA to jedna z najnowszych modeli lodówek marki Haier. Jest to dwudrzwiowa lodówka z kostkarką do lodu, która pozwala na wygodne przechowywanie produktów spożywczych i napojów. Lodówka posiada również dużą przestrzeń chłodniczą, która pozwala na przechowywanie dużej ilości produktów spożywczych. Lodówka ma również wbudowany system filtrowania wody, który pozwala na dostarczanie zimnej, świeżej wody do domu. Instalacja lodówki jest prosta i można ją wykonać samodzielnie. Lodówka posiada również wiele wygodnych udogodnień, takich jak wyświetlacz LED, który wyświetla informacje o temperaturze, poziomie wilgotności i innych ważnych informacjach dotyczących jej pracy.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja Side-By-Side Haier Cf 210gaa

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Chłodziarko-zamrażarka HSR3918ENPB

Side by side

Lodówka 2-drzwiowa z wygodnym dostępem do wszystkich produktów

Wysoka oszczędność

Wysoka efektywność energetyczna oznacza niższe rachunki za prąd i większe oszczędności

Wyjątkowo cicha

Niezauważalnie cicha praca

Trwałość na długie lata

15 lat gwarancji na kompresor inwerterowy

Elegancka czerń

Klasyka w ciemniejszych barwach

Szeroka i pojemna

Najszersza z lodówek dla najbardziej wymagających

POZNAJ FUNKCJE CHŁODZIAREK HAIER, KTÓRE UŁATWIĄ CI ŻYCIE

Total No Frost – Nigdy więcej szronu w lodówce

Total No Frost to technologia marki Haier zapobiegająca powstawaniu szronu. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Co więcej, skutecznie zapobiega mieszaniu się zapachów w lodówce.

Maksymalna pojemność, która zmieści się w kuchni

Pomimo standardowej szerokości chłodziarki firmy Haier zapewniają imponującą przestrzeń do przechowywania, ponieważ są wyższe od popularnych modeli. Dzięki temu świetnie sprawdzają się do przechowywania dużych ilości produktów przy ograniczonej przestrzeni kuchennej.

Wyższa efektywność energetyczna

Poznaj urządzenie w najwyższej klasie energetycznej E. Od 1 marca 2021 roku obowiązują nowe oznaczenia etykiet w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/1369 z dnia 4 lipca 2017 r., ustanawiającemu ramy etykietowania energetycznego i uchylające dyrektywę 2010/30/UE. Zgodnie z powyższym stare klasy A++ tracą ważność i nie mogą być bezpośrednio porównywane.

Eleganckie wykończenie wnętrza lodówki

Stylowe, a przede wszystkim bezpieczne półki lodówki wykonane ze szkła hartowanego gwarantują wytrzymałość na długie lata. To praktyczne rozwiązanie ułatwia utrzymanie wnętrza lodówki w czystości.

Szybkie chłodzenie potraw i napojów

Instant Cool Box (SpecialBox) to wydzielona komora lodówki pozwalająca na szybkie obniżenie temperatury w celu schłodzenia napojów lub produktów spożywczych przed ich podaniem. Po upływie ok. 30 minut komora automatycznie wraca do normalnej temperatury (od 0°C do 5°C).

Wszystko pod kontrolą

W prosty i intuicyjny sposób kontroluj temperaturę i inne ustawienia bez potrzeby otwierania drzwi. Chłodziarki Haier wyposażone są w cyfrowy wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu zmiana wewnętrznych ustawień jest łatwa i wygodna.

Day Light - Lepsza widoczność dzięki tylnemu podświetleniu

Tylne oświetlenie diodowe w chłodziarce gwarantuje doskonałą widoczność w jej wnętrzu niezależnie od ilości przechowywanych produktów. Dzięki temu bez problemu znajdziesz także te produkty, które ukryły się w zakamarkach.

Niezawodny silnik inwerterowy

Chłodziarki Haier wykorzystują sprężarkę inwerterową, opracowaną specjalnie pod kątem cichszej – nawet 38 dB(A) – i bardziej wydajnej pracy w porównaniu do zwykłych sprężarek. Nie tylko ustanawiają one nowe standardy na rynku, ale także dają pewność trwałości.

NOWA CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA W TWOIM DOMU

POZNAJ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze lodówki?

  Dokonując wyboru lodówki, należy wziąć pod uwagę zwłaszcza takie aspekty jak klasa energetyczna, wymiary zewnętrzne, pojemność, umiejscowienie i rozmiar zamrażarki oraz dopasowanie funkcji do potrzeb przyszłych użytkowników.

 • Jaki odstęp od innych urządzeń i zabudowy należy zostawić wokół chłodziarki?

  Lodówki wolnostojące wymagają pozostawienia przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ ciepłego powietrza. W celu ograniczenia zużycia energii i zagwarantowania urządzeniu prawidłowego działania należy zostawić ok. 5 cm od góry i ok. 10 cm za urządzeniem.

 • Ile wynosi optymalna temperatura do przechowywania żywności?

  Odpowiednia temperatura może być różna w zależności od rodzaju produktów spożywczych. Za optymalną temperaturę przyjmuje się ok. 3-4°C. Dzięki zaawansowanym funkcjom lodówek marki Haier możliwe jest dostosowanie temperatury poszczególnych stref do własnych potrzeb.

Piekarniki do zabudowy Samsung odznaczają się zaawansowanymi rozwiązaniami, wysoką jakością wykonania i nowoczesnym designem. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o fanach profesjonalnego gotowania, jak i osobach, którym zależy na szybkim i prostym przygotowywaniu posiłków. Sprawdź, jaki piekarnik do zabudowy Samsung będzie pasował do Twoich potrzeb.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze piekarnika Samsung do zabudowy?

Decydując się na Samsung piekarnik do zabudowy (a nie do zabudowy Samsung? ) przemyśl, w jaki sposób będzie on wykorzystywany na co dzień. Niezależnie od modelu, piekarnik Samsung do zabudowy ma ceramiczne, antybakteryjne wnętrze, które jest odporne na zarysowania. Urządzenie posiada intuicyjny i prosty w obsłudze system sterowania dotykowego lub pokrętła. Piekarnik do zabudowy Samsung ma wbudowaną łączność Wi-Fi, dzięki czemu można nim sterować za pomocą aplikacji SmartThings*. Ponadto, został on wyposażony w teleskopowe prowadnice, które ułatwiają wyjmowanie dań, gwarantując większe bezpieczeństwo. Piekarnik Samsung do zabudowy ma wysoką klasę efektywności energetycznej, a modele z technologią Dual Cook pozwalają oszczędzać jeszcze więcej energii. 

Samsung piekarnik do zabudowy Dual Cook, Dual Cook Flex™ i Dual Cook Steam

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Dual Cook, Dual Cook Steam oraz Dual Cook Flex™, piekarniki do zabudowy Samsung gwarantują większą elastyczność przy przygotowywaniu posiłków. Umożliwiając pieczenie w dwóch różnych temperaturach jednocześnie, pozwalają oszczędzać czas i energię elektryczną. Możesz grillować w górnej komorze piekarnika i równocześnie piec ciasto w dolnej części, bez ryzyka przenikania się zapachów. Samsung piekarnik do zabudowy z funkcją Dual Cook (np. Piekarnik Dual Cook Flex NV75N5671RB) i Dual Fan równomiernie rozprowadza ciepło w dwóch komorach, zapewniając dwie różne temperatury – w górnej 160°C, a w dolnej 190°C. Co więcej, dzięki funkcji Dual Cook Flex™ możesz otwierać jedną komorę piekarnika bez utraty ciepła z drugiej. W piekarniku parowym z technologią Dual Cook Steam zyskujesz elastyczność nawet piekąc jednocześnie potrawy na parze i w zwykłym trybie.

Jaki piekarnik do zabudowy Samsung wybrać?

Pod względem wymiarów, piekarniki do zabudowy Samsung możemy podzielić na dwa rodzaje: piekarnik kompaktowy Samsung i standardowy. Ze względu na funkcje i wyposażenie warto zwrócić uwagę na Samsung piekarnik do zabudowy z opcją gotowania na parze, piekarnik z funkcją mikrofali Samsung oraz piekarnik elektryczny Samsung z termoobiegiem (np. com/pl/cooking-appliances/ovens/nv7000b-4-series-single-fan-naturral-steam-bespoke-design-bespoke-design-nv7b41201ak-u2/"> Piekarnik z termoobiegiem, 76 l NV7B41201AK).

Piekarnik kompaktowy Samsung

To najlepszy wybór do niewielkiej kuchni lub dla osób, które mniej gotują. Piekarnik kompaktowy Samsung ma pojemność 50 litrów, dzięki czemu dobrze komponuje się z każdą zabudową kuchenną. Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem jest piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali Samsung (np. com/pl/cooking-appliances/ovens/electric-oven-nq50t9539bd-eo/"> Piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali, Infinite Line NQ50T9539BD) oraz rusztem. Piekarnik z mikrofalą Samsung w kompaktowych rozmiarach (45-46 cm) pozwala zaoszczędzić więcej miejsca w kuchni oraz gwarantuje mniejsze zużycie energii i krótszy czas przygotowywania dań.

Standardowy piekarnik elektryczny Samsung

Większość modeli piekarników ma 75 litrów (np. com/pl/cooking-appliances/ovens/electric-oven-nv75n7546rb-eo/"> Piekarnik elektryczny z technologią Dual Cook, 75 l NV75N7546RB), ale w ofercie znajdziesz też mniejsze wersje sprzętu – o najmniejszej pojemności 68 litrów. Piekarnik elektryczny do zabudowy Samsung ma standardowe wymiary (595x596x570 mm), dzięki czemu można go zamontować pod blatem lub w zabudowie kuchennej. Różnorodność rozmiarów urządzeń sprawia, że standardowy piekarnik Samsung do zabudowy można łączyć z mniejszym, wybierając np. kompaktowy Samsung piekarnik z mikrofalą i termoobiegiem.

Piekarnik do zabudowy Samsung z funkcją gotowania na parze

Technologia Steam Cook umożliwia gotowanie na parze za pomocą naczynia połączonego z innowacyjnym generatorem pary. Dzięki temu piekarnik elektryczny do zabudowy Samsung pozwala tworzyć zdrowe posiłki na co dzień. Podczas gotowania na parze w dedykowanym naczyniu jedzenie zachowuje soczystość nawet bez dodatku tłuszczu. Funkcja Steam Assist, która dba o regularne nawilżanie potraw podczas pieczenia, sprawia, że danie jest chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Z kolei dzięki technologii Gourmet Vapour™**, zwykły piekarnik Samsung do zabudowy (np. com/pl/cooking-appliances/ovens/electric-oven-bq1vd6t131-xeo/"> Piekarnik elektryczny NV73J9770RS) staje się restauracyjnym piecem konwekcyjnym. Pieczenie z użyciem przegrzanej pary gwarantuje doskonały smak i konsystencję dań, a dzięki szybkiemu rozprowadzaniu ciepła i wilgoci potrawy są nieprzesuszone w środku i równomiernie opieczone na zewnątrz.

Piekarnik do zabudowy Samsung z czyszczeniem katalitycznym i pyrolizą

Nowoczesny piekarnik z mikrofalą Samsung, czy opcją gotowania na parze został wyposażony w innowacyjny system czyszczenia katalitycznego, parowego lub za pomocą pyrolizy. Funkcja czyszczenia katalitycznego samoistnie wyłapuje i wchłania tłuszcz oraz zmiękcza pozostały osad, ułatwiając jego usunięcie. Z kolei programy czyszczenia pyrolitycznego rozgrzewają piekarnik Samsung do zabudowy do temperatury nawet 500°C, dzięki której zanieczyszczenia zamieniają się w łatwy do usunięcia popiół.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na piekarnik kompaktowy, Samsung piekarnik z mikrofalą, czy piekarnik elektryczny do zabudowy Samsung z funkcją pary i Dual Cook, urządzenia zapewniają łatwe i szybkie przygotowywanie posiłków przy jednoczesnym niskim zużyciu energii.

*Dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi.

**Rękaw jest sprzedawany osobno i nie stanowi zestawu z piekarnikiem.

Instalacja Side-By-Side Haier Cf 210gaa

Bezpośredni link do pobrania Instalacja Side-By-Side Haier Cf 210gaa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instalacja Side-By-Side Haier Cf 210gaa