Informacje Cisco Telepresence System Tx9000

Cisco Telepresence System Tx9000 to zaawansowany system telekonferencji, który zapewnia użytkownikom możliwość prowadzenia zaawansowanych wideokonferencji w wysokiej jakości obrazu. System oferuje szeroki zakres funkcji, w tym wyraźny obraz w rozdzielczości 4K, technologię ochrony danych, wbudowane głośniki i mikrofony, technologię Cloud Connect i łatwe połączenia z konferencjami. System zapewnia również wysokiej jakości audio, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni uczestniczyć w rozmowach i omawianiu działań. System jest wyposażony w szereg funkcji bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie danych, ochronę przed atakami i ochronę przed nieupoważnionym dostępem. Cisco Telepresence System Tx9000 to idealna opcja dla osób lub organizacji, które chcą w pełni wykorzystać potencjał telekonferencji.

Ostatnia aktualizacja: Informacje Cisco Telepresence System Tx9000

CVSS Wynik metatemperaturyExploit Aktualna Cena (≈)Wynik odsetkowy CTI
8. 8$5k-$25k0. 00

Podatność została odkryta w Cisco Telepresence System Tx9000 1. 7. 4 (Unified Communication Software). Problemem dotknięta jest nieznana funkcja w komponencie Administrative Web Interface. Dzięki manipulowaniu przy użyciu nieznanych danych wejściowych można doprowadzić do wystąpienia podatności przekroczenie uprawnień. Ma to wpływ na poufność, spójność i dostępność.

Informacja o podatności została opublikowana w dniu 2012-07-12 z firmy Cisco jako cisco-sa-20120711-cts w formie potwierdzone raport (Website). Raport na temat podatności został udostępniony pod adresem tools. cisco. com. Podatność ta została oznaczona identyfikatorem CVE-2012-3075. Luka uchodzi za łatwą do wykorzystania. Możliwe jest zdalne zainicjowanie ataku. Pojedyncze uwierzytelnienie jest wymagane do eksploitacji. Ani szczegóły techniczne nie są znane, ani exploit nie jest publicznie dostępny.

Nie są znane żadne środki zaradcze. Sugerowana jest zamiana podatnego komponentu na produkt alternatywny.

Błąd jest również udokumentowany w bazie podatności X-Force (76855) i Vulnerability Center (SBV-35557).

Produktinfo

Rodzaj

 • Unified Communication Software

Sprzedawca

 • Cisco

Imię

 • Telepresence System Tx9000

Licencja

 • commercial

CPE 2. 3info

 • 🔍

CPE 2. 2🔍

CVSSv3info

VulDB Wynik metabazy: 8. 8
VulDB Wynik metatemperatury: 8. 8

VulDB Wynik podstawowy: 8. 8
VulDB Wynik tymczasowy: 8. 8
VulDB Wektor: 🔍
VulDB Niezawodność: 🔍

CVSSv2info

AVACAuCIA
🔍🔍🔍🔍🔍🔍
🔍🔍🔍🔍🔍🔍
🔍🔍🔍🔍🔍🔍
WektorMożliwość wykorzystaniaUwierzytelnianiePoufnośćIntegralnośćDostępność
odblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokować
odblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokować
odblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokować

VulDB Wynik podstawowy: 🔍
VulDB Wynik tymczasowy: 🔍

NVD Wynik podstawowy: 🔍

Exploitinfo

Klasa: Przekroczenie uprawnień
CWE: CWE-78 / CWE-74 / CWE-707
ATT&CK: T1202

Lokalny: Nie
Zdalny: Tak

Dostępność: 🔍
Status: Nie określono

EPSS Score: 🔍
EPSS Percentile: 🔍

Przewidywanie ceny: 🔍
Aktualny szacunek cena: 🔍

0-Dayodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokować
Dzisiajodblokowaćodblokowaćodblokowaćodblokować

Inteligencja Zagrożeńinfo

Wysiłek: 🔍
Aktywni aktorzy: 🔍
Aktywne grupy APT: 🔍

Przeciwdziałanieinfo

Zalecane: wiadomo nie ograniczanie
Status: 🔍

0-dniowy czas: 🔍

Oś czasuinfo

2012-05-30 🔍
2012-07-11 +42 dni 🔍
2012-07-12 +1 dni 🔍
2012-07-12 +0 dni 🔍
2012-07-17 +5 dni 🔍
2015-03-23 +979 dni 🔍
2017-04-14 +753 dni 🔍

Źródłainfo

Sprzedawca: cisco. com

Raport: cisco-sa-20120711-cts
Organizacja: Cisco
Status: Potwierdzone

CVE: CVE-2012-3075 (🔍)
IAVM: 🔍

X-Force: 76855
Vulnerability Center: 35557 - [cisco-sa-20120711-cts] Cisco TelePresence Immersive Endpoint Devices \x3C 1. 4 Remote Command Execution via TCP Port 443, High
SecurityFocus: 54387 - Cisco TelePresence Immersive Endpoint Devices Remote Command Injection Vulnerability

Zobacz także: 🔍

Wpisinfo

Stworzono: 2015-03-23 16:50
Aktualizacje: 2017-04-14 14:16
Zmiany: 2015-03-23 16:50 (55), 2017-04-14 14:16 (10)
Kompletny: 🔍

Dyskusja

Brak komentarzy. Języki: pl + en.

Zaloguj się, aby skomentować.

PoprzedniPrzeglądKolejny

Download the whitepaper to learn more about our service!

 • Home
 • Wideokonferencje
 • Cisco
 • Seria Cisco TelePresence TX9000

This product is no longer available.

We no longer offer the product Seria Cisco TelePresence TX9000.

Seria Cisco TelePresence TX9000 jest wzorcem wciągającej współpracy „w cztery oczy”. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom seria TX9000 umożliwia transformację biznesową poprzez naturalną i efektywną komunikację dzięki ulepszonym narzędziom do współpracy. Seria Cisco TelePresence TX9000 obejmuje dwa produkty: jednorzędowy TX9000 może pomieścić do sześciu uczestników i dwurzędowy TX9200 może pomieścić do 18 uczestników. Seria TX9000 łączy naturalnej wielkości wideo w wysokiej rozdzielczości i udostępnianie treści, przestrzenny dźwięk i zaawansowany dotykowy interfejs użytkownika, a wszystko to zintegrowane ze specjalnie zaprojektowanym środowiskiem pokoi, aby zapewnić wrażenie niezwykłą głębię wrażeń.


Seria Cisco TelePresence TX9000

Technologie » Komputery

System Telepresence TX9000 dostępny w kanale sprzedaży w Polsce

Cisco przedstawia system do prowadzenia rozmów biznesowych o znaczeniu krytycznym

Warszawa, 18 kwietnia 2012 r. ― Firma Cisco poinformowała, że od początku maja system Cisco Telepresence TX9000 będzie dostępny w kanale sprzedaży w Polsce. System Cisco TelePresence z serii TX9000 to nowa, wyposażona w trzy ekrany platforma, która zapewnia najwyższej jakości, realistyczną komunikację wideo oraz najlepsze w branży możliwości współpracy, w tym zaawansowane funkcje do udostępniania treści. Jest to rozwiązanie przeznaczone do prowadzenie rozmów biznesowych o znaczeniu krytycznym takich jak negocjacje korporacyjne, przekazywanie komunikatów w sytuacjach kryzysowych do zespołów rozproszonych po całym świecie. Tego typu spotkania wymagają możliwości szczególnie intensywnej współpracy, dzielenia się dokumentami i pracy nad treścią w nowoczesny sposób. System TX9000 pozwala na udostępnianie treści na głównych ekranach systemu TelePresence, wskazywanie i podświetlanie, korzystanie z tablic interaktywnych, przenoszenie treści między ekranami oraz wprowadzanie danych z różnych źródeł.  

Przeczytaj również

 • Nowa wersja oprogramowania EMC NetWorker
 • RSA ma największy udział w rynku rozwiązań do zarządzania tożsamością i dostępem
 • Firma EMC wyróżniona tytułem Partnera Roku 2012 firmy Microsoft
 • SAP w kwadrancie liderów w dziedzinie rozwiązań do automatyzacji sprzedaży
 • Podstawowe informacje o CentrumPR. pl
 • Publikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR
 • Cisco TelePresence posiada szeroką gamę punktów końcowych, od realistycznych, wysokiej jakości po systemy desktopowe, PC i urządzenia mobilne. Dzięki temu technologia TelePresence może zaspokoić różnorodne potrzeby klientów, jak spotkania o znaczeniu krytycznym, ale również rozmowy ad hoc między pracownikami.

  Informacje dodatkowe:

  Technologia telepresence dostępna nie tylko w sali posiedzeń zarządu, ale także na biurku i nie tylko

  Nieco ponad pięć lat temu firma Cisco rozpoczęła wdrażanie technologii teleobecności, wprowadzając do oferty pierwszy naprawdę intuicyjny w obsłudze system do organizowania realistycznych, osobistych wideokonferencji. Cisco kontynuuje te nowatorskie prace, oferując użytkownikom nowy, wyposażony w trzy ekrany, zapewniający realistyczną komunikację system TX9000, który zaprojektowano z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości połączeń wideokonferencyjnych w połączeniu z zaawansowanymi możliwościami współpracy i udostępniania treści. System TX9000 bazuje na bogatej ofercie punktów końcowych Cisco, które można instalować nie tylko w sali posiedzeń zarządu, ale także na biurkach i nie tylko.

  · Nowy standard systemu teleobecności zapewniającego realistyczną komunikację

  o System TX9000 jest wyposażony w nowoczesną, o ciekawym wzornictwie, elegancką i efektownie wykończoną obudowę w stylu indudtrialnym.

  o Innowacyjna konfiguracja kamer zapewnia lepszy kontakt wzrokowy między uczestnikami, przy czym wyposażenie techniczne i kamery wtapiają się bezproblemowo w tło.

  o System w konfiguracji podstawowej zapewnia obsługę rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, natomiast funkcje udostępniania danych obsługują rozdzielczość 1080p przy 30 klatkach na sekundę.

  o Łatwe inicjowanie spotkań i zarządzanie nimi za pomocą interfejsu użytkownika Cisco TelePresence Touch 12, podobnie jak ma to miejsce w przypadku podobnego wszystkich pozostałych rozwiązań do współpracy firmy Cisco. Interfejs ten jest prosty w obsłudze.

  o Zgodność operacyjna z opartymi na standardach punktami końcowymi innych producentów. Zapewnia fabrycznie obsługę protokołów SIP, BFCP, H. 264 i Telepresence Interopability Protocol (TIP).

  · Niższy koszt posiadania i łatwość konfigurowania

  o System TX9000 wymaga o 20% mniejszej przepustowości niż jego poprzednik w ofercie Cisco.

  o Dzięki skróceniu czasu instalacji o 50% dwóch instalatorów może skonfigurować i uruchomić system TelePresence w mniej więcej dwa dni.

  o System nie wymaga żadnego dodatkowego specjalistycznego oświetlenia ani systemu dźwiękowego.

  o Opcjonalne wyposażenie umożliwiające montaż reflektora na ścianie lub na wolno stojącej podstawie.

  Cytaty dotyczące omawianego tematu:

  • Artur Czerwiński, dyrektor ds. rozwoju rynku odpowiedzialny za rozwiązania wideo w firmie Cisco

    Pracownicy przedsiębiorstw w coraz większym stopniu oczekują swobody w wyborze sposobu pracy. Rozwiązania Telepresence pozwalają na elastyczną komunikację wideo osób przebywających w różnych miejscach, niekiedy oddalonych od siebie o setki kilometrów. Dzięki czemu możliwe jest realizowanie efektywnych, osobistych spotkań w kontrolowanym środowisku. System TX9000, nowy produkt w portfolio firmy Cisco, został uzupełniony o zaawansowane narzędzia do współpracy, które zapewniają wrażenie autentycznie osobistego uczestnictwa w spotkaniu. Dzięki prostszej konstrukcji, łatwiejszej instalacji i innowacyjnej platformie do współpracy nowy system TX9000 pozwala na stworzenie środowiska pracy następnej generacji”.

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

  Nadesłał:

  jdunin-keplicz@solskibm. pl

  Informacje Cisco Telepresence System Tx9000

  Bezpośredni link do pobrania Informacje Cisco Telepresence System Tx9000

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje Cisco Telepresence System Tx9000